سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٠٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
خطیب نماز جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه ۱۳ بهمن ماه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام اصغر شاکری با تشریح یکی دیگر از ابعاد مسئولیت مردان گفتند : کسی که حقوق…

مُهرستان » نماز جمعه ۱۳ بهمن ماه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

امام جمعه مُهر

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام اصغر شاکری با تشریح یکی دیگر از ابعاد مسئولیت مردان گفتند : کسی که حقوق خانواده را پرداخت نکند و از پرداخت امتناع ورزد مطابق روایت ملعون است یعنی از رحمت الهی به دور است.

خطیب نماز جمعه مُهر با اشاره به دهه فخیمه مبارک فجر گفت: همه مسئولان باید در بین مردم قرار بگیرند و درد آن‌ها را مستقیما و بدون واسطه بشنوند.

استاد سطح عالی حوزه علمیه افزود: ارتباط با مردم به خصوص جوانان ضرورت دارد و لازم است که مسئولان از جمله ائمه جمعه در جاهایی که جوانان حضور دارند ولو در ورزشگاه‌ها حاضر شوند تا ارتباط بین نسل سوم و چهارم انقلاب با مسئولین قطع نشود.

شاکری با اشاره به عدم ارتباط ما مقدمه‌ای برای رو آوردن این نسل های مهم به جاهای دیگر است و این خود یک هشدار است، افزود؛ در همین راستا افزودند: حضور جوانان و مسئولین در نماز ها به خصوص نماز جمعه حائز اهمیت است.

این استاد دانشگاه گفتند: برابر توصیه مرحوم آیت الله حائری نماز جمعه هفته های آینده یک ربع قبل از اذان ظهر شروع می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا