اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٠٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس؛

مُهرستان » استاندار فارس مناطق جنوبی استان فارس را جلوه گاه بارز وحدت مردم در زمینه های مختلف دانست و خاطر نشان کرد: وحدت شیعه و سنی یکی از مصادیق وحدت در این مناطق است. به گزارش مُهرستان؛ استاندار فارس در جمع مردم شهرستان خنج گفت: مناطق جنوبی استان فارس و شهرستان خنج را جلوه گاه بارز…

مُهرستان » استاندار فارس مناطق جنوبی استان فارس را جلوه گاه بارز وحدت مردم در زمینه های مختلف دانست و خاطر نشان کرد: وحدت شیعه و سنی یکی از مصادیق وحدت در این مناطق است.

به گزارش مُهرستان؛ استاندار فارس در جمع مردم شهرستان خنج گفت: مناطق جنوبی استان فارس و شهرستان خنج را جلوه گاه بارز وحدت مردم در زمینه های مختلف دانست و خاطر نشان کرد: وحدت شیعه و سنی یکی از مصادیق وحدت در این مناطق است.

اسماعیل تبادار-استاندار فارس

وی با اشاره به روح فرهنگ دینی حاکم در شهرستان های جنوبی فارس تصریح کرد: این فرهنگ سازی دینی سبب به وجود آمدن مولفه هایی همچون کرامت، سخاوت و خیرخواهی در این مناطق شده است.

مهندس تبادار با تاکید بر اینکه اقدامات خیران، سرمایه بزرگ اجتماعی است،  افزود: نیک اندیشی خیران در حوزه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، حتی راهسازی زبانزد و قابل تحسین است.

استاندار فارس با اشاره به نقش حضور مردم از ابتدای انقلاب تاکنون حمایت و همراهی آحاد جامعه در بحران های مختلف سبب صیانت و حفاظت از نظام بوده است، افزود: همه مسئولان و متولیان امر بر این موضوع اتفاق نظر دارند که اگر حمایت و همراهی آحاد جامعه در بحران ها و مشکلات وجود نداشت هر بحران کوچکی می توانست به مخاطره ای برای نظام تبدیل شود‌.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین در مراسم افتتاح پروژه های گاز رسانی شهرستان خنج، با اشاره به پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری در این حوزه، افزود: گاز رسانی به مجموعه روستاهای بیغرد، حسین آباد و اکبرآباد با اعتباری به مبلغ ۹ میلیارد و ۶۷۳ میلیون تومان، نصب ۹۰۰ فقره انشعاب در روستاهای چاه طوس، مز و آشنا با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان و بهره برداری از ۸۲۰۰ متر توسعه شبکه در سطح شهر خنج و روستای سده با ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار از جمله این پروژه ها است.
مهندس تبادار همچنین با اشاره به پروژه هایی که عملیات گاز رسانی در آنها آغاز شده است، ۱۷۵۰۰ متر گاز رسانی به روستای دهنو با ۴میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان اعتبار را جز این پروژه ها دانست.
استاندار فارس گفت: پروژه گاز رسانی به ۱۴ روستای بخش مرکزی محمله نیز با ۲۱ میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا