سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٢٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
مدیرعامل سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور خبر داد؛

مُهرستان » به دنبال شایعه‌سازی برخی رسانه‌ها پیرامون درخواست سرمایه گذاران جهت حذف و انتقال ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی لامرد در سایت انرژی بر لامرد، رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح (ساتا) این خبر را صراحتا تکذیب کرد. ابراهیم محمودزاده در دیدار با سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی با تکذیب…

مُهرستان » به دنبال شایعه‌سازی برخی رسانه‌ها پیرامون درخواست سرمایه گذاران جهت حذف و انتقال ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی لامرد در سایت انرژی بر لامرد، رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح (ساتا) این خبر را صراحتا تکذیب کرد.

بازنشستگی نیروهای مسلح

ابراهیم محمودزاده در دیدار با سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی با تکذیب شایعه ایجاد گفت: صحبنی که در بازدید از پروژه لامرد شده است، مربوط به توجیه اقتصادی میزان تولید برق در نیروگاه بوده است و هیچ صحبتی در خصوص انتقال نیروگاه به خارج از این شهرستان به میان نیامده است.

وی تصریح کرد؛ با توجه به اینکه نیاز کارخانه آلومینیوم جنوب به حداکثر ۷۵۰ مگاوات برق می‌باشد، تاسیس نیرگاه ۹۳۰ مگاواتی اقتصادی نیست و باید بررسی شود آیا تولید مازاد بر نیاز اقتصادی است یا خیرکه این موضوع در دست بررسی است.

مدیرعامل ساتا با بیان اینکه، سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح طرح های دیگری نیز برای سرمایه گذاری در سایت انرژی بر لامرد دارد و اگر قرار باشد مطالعات کارشناسی تحت الشعاع بازی های سیاسی و رسانه‌ای قرار گیرد، باعث می شود انگیزه سرمایه گذاری را از دست داده و مناطق دیگری که دارای آرامش سیاسی است را انتخاب نماییم.

ساتا یکی از بزرگترین نهاد های عمومی کشور است که از هلدینگ‌های بزرگ و سهام مدیریتی شرکت‌های پتروشیمی بزرگ بورسی در کشور برخوردار است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا