سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار

مُهرستان: در چهارمين روز از اغاز دهه ي مبارك فجر با حضور فرماندار شهرستان مهر، بخشدار وراوي، رئيس اداره مخابرات شهرستان مهر، شهردار خوزي ، مدير دفتر نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران ادارات و نهادهاي شهرستان مهر اينترنت پرسرعت نسل چهارم با هزینه ۱۵۰ میلیون  در شهر خوزي افتتاح و…

مُهرستان: در چهارمين روز از اغاز دهه ي مبارك فجر با حضور فرماندار شهرستان مهر، بخشدار وراوي، رئيس اداره مخابرات شهرستان مهر، شهردار خوزي ، مدير دفتر نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران ادارات و نهادهاي شهرستان مهر اينترنت پرسرعت نسل چهارم با هزینه ۱۵۰ میلیون  در شهر خوزي افتتاح و به بهره برداري رسيد.
به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از وراوی نیوز ، در اين مراسم فرماندار شهرستان مهر ضمن تبريك سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي گفت : دهه ي فجر فرصت مغتنمي است تا خدمات و دستاوردهاي نظام براي مردم بازگو شود و وظيفه مسئولين است در اين ايام با حضور در جمع مردم به مسائل و مشكلات انان رسيدگي كنند.
موسوي افزود: خدمات دولتها دستاوردهاي نظام است و كمرنگ جلوه دادن و القا ياس و نوميدي در جامعه خيانت به امام (ره) و انقلاب است.
وي اضافه كرد: شهرستان مهر مولود انقلاب بوده و خدمات دولت تدبير و اميد در سالهاي اخير نمونه عيني و واقعي از ارزش هاي انقلاب است كه مردم همواره در زندگي خود لمس نموده اند.
در ادامه رئيس اداره مخابرات شهرستان مهر گفت: اينترنت ۴G در شهر خوزي با اعتبار بيش از ١٥٠ ميليون تومان از محل اعتبارات شركت مخابرات هزينه گرديده است كه پهناي باند يا سرعت ان با مسير انتقال ۱G بايت بر ثانيه ميباشد .
مهندس ميرزايي، همچين افزود: در شش ماهه دوم سال نود وشش در مراكز مخابراتي شهر وراوي ، شهر اسير و منطقه بزرگ دارالميزان امكانات اينترنت پرسرعت نسل چهارم نصب و راه اندازي شده است و همچنين اينترنت پر سرعت ADSL در همه مراكز روستايي شهرستان نصب و يا توسعه داده شده است كه جمع مبلغ هزينه شده در اين خصوص افزون بر يك ميليارد تومان مي باشد.

 

 

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزی

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزی

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزی

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزی

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزی

افتتاح پروژه مخابراتی در خوزیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا