سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٣٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد صورت گرفت؛

مُهرستان » نشست علمی با موضوع “تبیین جایگاه ایران در منطقه در دهه چهارم انقلاب اسلامی” با حضور استادان، دانشجویان و کارکنان این واحد دانشگاهی در سالن کنفرانس واحد برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ دکتر غلامرضا صفرپور، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل استراتژیک از دلایل تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران در زمانی که جهان به دو…

مُهرستان » نشست علمی با موضوع “تبیین جایگاه ایران در منطقه در دهه چهارم انقلاب اسلامی” با حضور استادان، دانشجویان و کارکنان این واحد دانشگاهی در سالن کنفرانس واحد برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ دکتر غلامرضا صفرپور، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل استراتژیک از دلایل تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران در زمانی که جهان به دو قطب شرق و غرب تقسیم شده بود، اسلام خواهی مردم ایران د مقابل ظلم و استبداد رژیم پهلوی دانست. وی دشمنی کشورهای استکباری و برخی کشورهای منطقه ای با ایران را همین خصوصیت اسلام خواهی، استقامت در برابر زورگویان و حمایت از محرومان مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست که با منافع زیاده خواهی کشورهای ظالم و استکباری جهان در تضاد می‌باشد.

کارشناس مسائل استراتژیک، تشکیل حکومت خودخوانده داعش، تشکیل ناتو عربی، بالکانیزه کردن منطقه و جداکردن کردستان عراق و سایر فتنه انگیزی های در حال حاضر منطقه ای را از برنامه های رژیم صهیونیستی، آمریکا و جیره‌خواران منطقه ای آنها جهت ضربه زدن به جمهوری اسلامی اعلام کرد که به لطف خداوند متعال تمام این فتنه ها با رهبری خردمندانه و منطقی آیت الله امام خامنه ای و آگاهی ملت همیشه بیدار، با بصیرت، ولایت پذیر و اسلام خواه نه تنها خنثی گردیده است بلکه به تقویت بیشتر کشور در همه زمینه ها انجامیده است.

دکتر صفرپور در شرایط حساس کنونی کشور، دادن امید و تقویت اعتماد جوانان به نظام، تبیین جایگاه رهبری در مردم سالاری دینی و تقویت جایگاه اعتقادی رهبری را از وظایف استادان و دانشگاهیان برشمرد.

در این نشست، دکتر سید احمد هاشمی دهه فجر را نکته عطف کشور دانست که رهبری عالمانه امام خمینی(ره) با حمایت قاطع مردم، تمام نقشه های دشمنان این کشور را نقشه بر آب کرد و به تشکیل دولت جمهوری اسلامی انجامید که با اسلام نابی که امام خمینی به جهانیان ارائه نمود روز بروز در حال گسترش نفوذ اسلام در بین جوانان حقیقت طلب و آگاه کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشیم.

در پایان مراسم به نویسندگان مقالات برتر همایش ۹ دی آقایان دکتر غلامرضا صفرپور، ابراهیم صفری، سلمان محسنی و خانم زهرا محمدی جوایزی اهداء شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا