سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٤٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور جمعی از مسئولین و صاحبنظران؛

مُهرستان » با حضور ائمه محترم جمعه و جمعی از روحانیون، مسئولین، نخبگان، شوراها و صاحب نظران و بیش از چهل نفر از بزرگان منطقه، نشست تخصصی کار گروه وحدت مرکز راهبردی سپاه در محل سالن بخشداری گله دار برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این گردهمایی، پس از تلاوت کلام الهی، وحید رستمی…

مُهرستان » با حضور ائمه محترم جمعه و جمعی از روحانیون، مسئولین، نخبگان، شوراها و صاحب نظران و بیش از چهل نفر از بزرگان منطقه، نشست تخصصی کار گروه وحدت مرکز راهبردی سپاه در محل سالن بخشداری گله دار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ در این گردهمایی، پس از تلاوت کلام الهی، وحید رستمی بخشدار گله دار ضمن خیر مقدم به اعضا و تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر به موضوع اهمیت وحدت در جامعه اسلامی اشاره کرد و از همه مسؤولین و مردم خواست یکپارچه و هماهنگ در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کنند.

عبداله مظاهری رییس کارگروه، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و بر شمردن عوامل پیروزی انقلاب، اظهار داشت: مفهوم استراتژیک وحدت فراتر از قرائت های معمول در جامعه است، وحدت و هم افزایی تولید قدرت می کند و عامل عزت و اقتدار است و رویکرد شورای راهبردی ایجاد یک نظام مشاوره فکری با ادبیات تفکر راهبردی، برای کمک جدّی به کارآمدی حاکمّیت اسلامی است.

وی با توجه به اهمیت تفکّر و تولید فکر در آموزه های دینی از همه اندیشمندان و صاحب نظران منطقه خواست در رسیدن به اهداف متعالی هنر انتقال مفاهیم گفتمان انقلاب اسلامی با شورای راهبردی شهرستان همکاری نمایند.

شیخ مصطفی نوری امام جمعه اهل سنت گله دار گفت: افتخار ما به زندگی تحت لوای اسلام و انقلاب اسلامی است و رهبری انقلاب این وحدت و انسجام را فراهم نموده و همه باید زیر چتر اسلام و انقلاب با وحدت و برادری زندگی کنیم، ایشان به موضوع وحدت انسانی که به دنبال آن وحدت عملی و علمی پیش می اورد اشاره کرد.

سرهنگ فرزانه فرمانده سابق ناحیه بسیج سپاه شهرستان مُهر نیز طی سخنانی گفت: موضوع راهبردی وحدت و استفاده از مشترکات دینی و جلوگیری از نفوذ افکار تفرقه انگیز با محوریت روحانیت و ائمه محترم جمعه می تواند جامعه را به سمت و سوی وحدت عملی پیش ببرد.

شیخ حسین قاسمیان امام جمعه موقت و رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در ادبیات و اندیشه بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی رحمه الله علیه هر جا پشت سر امام و رهبری و با وحدت و هم افزایی، کار توسط مردم و مسؤولین انجام شده موفقیت های زیادی را به دنبال داشته است.

در ادامه هر یک از نخبگان و اعضای شوراها و صاحب نظران، طرح ها، پیشنهادات و راهکارهای خود را به شورای راهبردی اعلام نمودند و مقرر شد امور در دست اجرا که نیاز به کار کارشناسی و طرح در اندیشکده شورای راهبردی دارد به مرکز راهبردی سپاه شهرستان مهر منعکس شود.

راهبردی سپاه مُهر

راهبردی سپاه مُهر

راهبردی سپاه مُهر

برچسب ها :


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا