سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٤٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان: به مناسبت دهه مبارکه فجر و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ، پروژه رفع افت ولتاژ در مجموعه پنج روستای صادره ، حاجی آباد ، قلعه محمد علی ، ارودان و چاه سرگاهی با هزینه ۳۷۰ میلیون تومان ، به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان…

مُهرستان: به مناسبت دهه مبارکه فجر و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ، پروژه رفع افت ولتاژ در مجموعه پنج روستای صادره ، حاجی آباد ، قلعه محمد علی ، ارودان و چاه سرگاهی با هزینه ۳۷۰ میلیون تومان ، به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر در این مراسم گفت: خوشبختانه عمده مشکلات روستاهای ما در حال برطرف شدن است ، در دو سال گذشته آنقدر مردم و مسئولین با اعتبارات میلیاردی سروکار داشته اند که پروژه هایی مثل این با اعتبار ۳۷۰ میلیون ، دیگر دیده نمی شود اما گاهی همین افت ولتاژها مردم را دچار زحمت می کند و خساراتی متحمل می شوند و رفع این مشکلات برای مردم ارزشمند است.

در ادامه مهندس محمودی با تشریح پروژه رفع افت ولتاژ ، گفت: مجموعه اقدامات جهت رفع افت ولتاژ در این پنج روستا شامل ، بهره برداری از ۳ دستگاه پست هوایی ، ۴۴۰ متر شبکه فشار متوسط ، ۱۵۰ متر شبکه فشار ضعیف با اعتبار ۷۹۴ میلیون ريال ، برق رسانی به منازل مسکونی بلوار امام حسن مُهر و نصب ۱ ترانس هوایی ، ۱۵۰ متر شبکه فشار متوسط ، ۶۰ متر شبکه فشار ضعیف با اعتبار ۲۵۰ میلیون ريال و بهره برداری از ۲۴۴۱ متر شبکه فشار ضعیف (توسعه شهری و روستایی) با اعتبار ۱ میلیارد و۸۰۰ میلیون ريال است.
وی افزود: بهره برداری از سالن چند منظوره مدیریت برق شهرستان با اعتبار ۸۶۰ میلیون ريال از دیگر برنامه های این مدیریت است.

 

بهره برداری از پروژه رفع افت ولتاژ در پنج روستای بخش مرکزی مُهر

بهره برداری از پروژه رفع افت ولتاژ در پنج روستای بخش مرکزی مُهر

بهره برداری از پروژه رفع افت ولتاژ در پنج روستای بخش مرکزی مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا