سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٧١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد؛

مُهرستان » بزرگترین طرح تغذیه مصنوعی شهرستان لامرد در روستای نعمه بخش چاهورز کلنگ زنی و اجرایی شد به گزارش مُهرستان به نقل از پایگاه محلی شیخ عامر؛ باحضور مهندس اسدالهی فرماندار , حجت الاسلام طاهری امام جمعه، ابراهیمی بخشدار، عباسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لامرد، غلامی دهیار روستای نعمه و جمعی…

مُهرستان » بزرگترین طرح تغذیه مصنوعی شهرستان لامرد در روستای نعمه بخش چاهورز کلنگ زنی و اجرایی شد

به گزارش مُهرستان به نقل از پایگاه محلی شیخ عامر؛ باحضور مهندس اسدالهی فرماندار , حجت الاسلام طاهری امام جمعه، ابراهیمی بخشدار، عباسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لامرد، غلامی دهیار روستای نعمه و جمعی از مسئولین بخش چاه ورز کلنگ تغذیه مصنوعی نعمه به زمین زده شد .

حسبن عباسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لامرد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: طرح تغذیه مصنوعی روستای نعمه، بزرگترین طرح در حوزه آبخیزداری شهرستان لامرد است که مساحتی معادل ۶۰۰۰ هکتار و آبگيري یک میلیون متر مکعب داراست .
وی در ادامه افزود : طول آن را ۱۰۳ متر و ارتفاع آبگیر ۹٫۵ متر که ۲٫۵ متر به سرریز آن اضافه خواهد شد.

عباسی تصریح کرد: اعتبار فاز اول این طرح را ۷۰۰ میلیون تومان که از بودجه ملی تامین شده که جهت اتمام آن یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان پیشنهاد داده شده است.

محمد اسدالهی فرماندار شهرستان ضمن تبریک دهه فجر به پیام رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت : با توجه به خشکسالی و کمبود بارندگی ، این پروژه و پروژه های نظیر این میتواند بسیار بسیار به منابع زیرزمینی و آب های سطحی کمک و از هدر رفت آب ها جلوگیری کند.

در پایان ابراهیمی بخشدار چاهورز از حضور فرماندار و هیئت همراه را قدردانی و خدمات دولت تدبیر و امید در اجرایی شدن پروژه هایی نظیر این طرح تشکر کرد و این امر مهم را به اهالی فهیم بخش چاهورز و روستای نعمه تبریک گفت

تغذیه مصنوعی_چاهورز

تغذیه مصنوعی_چاهورز

تغذیه مصنوعی_چاهورز

تغذیه مصنوعی_چاهورزشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا