سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٩٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
همزمان با ایام دهه فجر؛

مُهرستان » همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور محمد اسداللهی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان لامرد؛ آیین بهره برداری از چندین طرح عمرانی در سطح این شهرستان برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ پروژه های برق رسانی شهرستان لامرد با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال…

مُهرستان » همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور محمد اسداللهی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان لامرد؛ آیین بهره برداری از چندین طرح عمرانی در سطح این شهرستان برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ پروژه های برق رسانی شهرستان لامرد با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال با حضور اسداللهی فرماندار لامرد، خانم اکبری بخشدار مرکزی و برخی از مردم و مسئولین شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

دهه فجر لامرد

این پروژه ها شامل ایجاد روشنایی معابر و خیابان ها، نصب دستگاه رفع افت ولتاژ و ایستگاه های هوایی در شهر و روستاهای سراسر شهرستان است که بهره‌برداری از روشنایی بلوار شهید زمانی واقع در روستای خالو محمدعلی به صورت نمادین انجام شد.

بهره برداری از بوستان چاه طلا منطقه تجاری دهشیخ

فاز اول بوستان چاه طلا واقع در منطقه تجاری دهشیخ با اعتباری بالغ ۶۰۰ میلیون تومان با حضور اسداللهی فرماندار لامرد، اکبری بخشدار مرکزی و جمعی از مردم و مسئولین به بهره برداری رسید.

این بوستان از سوی شورا و دهیاری منطقه تجاری دهشیخ و بنیاد مسکن شهرستان لامرد تامین اعتبار شده است.

بهره برداری از خانه بهداشت نخل صفا شهرستان لامرد

دهه فجر لامرد

سید حسن احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان لامرد با تبریک ایام ا… دهه فجر با توجه به اقدامات خوب دولت در بحث تحول نظام سلامت گفت: این خانه بهداشت با زیر بنای ۱۰۹ متر مربع و هزینه ۱۲۵ میلیون تومان به مدت یک سال ساخته شده است و به جمعیت ۲۹۷ نفر از روستای اصلی و ۵۵۰ نفر از روستاهای اقماری آن که شامل روستاهای قلعه غلام عبدالله ، لشخره، چخوها و قلعه اسماعیلی می باشد ارائه خدمات می نماید.

وی افزود: روستاهای اقماری خانه های بهداشت نخل صفا قبل از راه اندازی خانه بهداشت از خانه های بهداشت ناوبندی، ترمان و نیـــــرایی خدمات بهداشتی دریافت می نمودند که با توجه به بعد مسافت اکنون می توانند با مسافتی کمتر خدمات بهداشتی خود دریافت نمایند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا