سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٩٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس:

مُهرستان » مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس ضمن تشکر از مشارکت بالای خیرین لامرد در احداث فضاهای آموزشی گفت: ۳۶ پروژه آموزشی و پرورشی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و…

مُهرستان » مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس ضمن تشکر از مشارکت بالای خیرین لامرد در احداث فضاهای آموزشی گفت: ۳۶ پروژه آموزشی و پرورشی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

نوسازی مدارس فارس

به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و در حال احداث آموزشی شهرستان لامرد، افزود: توسعه و بازسازی فضاهای آموزشی نیاز به مشارکت خیرین دارد که خیرین شهرستان لامرد مشارکت بسیار بالایی در زمینه مشارکت در احداث فضاهای آموزشی داشته اند و هم اکنون پیشرفت خوبی در بیشتر پروژه های نوسازی مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: ۳۶ پروژه آموزشی و پرورشی با ظرفیت ۱۸۰ کلاس درس در ۲۴ هزار متر مربع زیر بنای آموزشی در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

موصلی گفت: این پروژه ها شامل ۳۰ باب آموزشگاه با ظرفیت ۱۸۰ کلاس درس و ۶ باب فضای پرورشی شامل کانون فرهنگی، سالن ورزشی و نمازخانه که با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ساخته شده است.

وی تصریح کرد: از مجموع مبلغ ۲۲۵ میلیارد ریال اعتباری که برای ساخت این فضاها هزینه شده، ۲۵ درصد از محل اعتبارات استانی، ۳۵ درصد از محل اعتبارات ملی و ۴۰ درصد نیز از محل اعتبارات خیرین مدرسه ساز تامین شده است و  خیرین در ساخت ۲۰ باب از این مراکز نقش داشتند که جای قدردانی از آنان دارد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس همراه مدیر دفتر نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، مدیر آموزش و پرورش شهرستان لامرد و جمعی از کارشناسان نوسازی و نمایندگان خیرین مدرسه‌ساز لامرد از برخی آموزشگاههایی که نیاز به بازسازی داشته، بازدید کردند و همچنین در جریان گزارش پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی این شهرستان قرار گرفت. 

برچسب ها : لامرد،نوسازی مدارس


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا