سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٠٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره ثبت اسناد و املاک لامرد :

مُهرستان » محمد آرامش رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان لامرد در آئین افتتاحیه دفتر ۲۶۶ ازدواج در بخش علامرودشت شهرستان لامرد گفت: ۲۵درصد ازدواج ها منجر به طلاق می شود. به گزرش مُهرستان؛ در ابتدای این مراسم رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ضمن عرض تبریک بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از حضور…

مُهرستان » محمد آرامش رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان لامرد در آئین افتتاحیه دفتر ۲۶۶ ازدواج در بخش علامرودشت شهرستان لامرد گفت: ۲۵درصد ازدواج ها منجر به طلاق می شود.

به گزرش مُهرستان؛ در ابتدای این مراسم رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ضمن عرض تبریک بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از حضور حجت الاسلام باقری نیا امام جمعه علامرودشت ،شادی بخشدار این بخش و دیگر مسولین و همچنین مردم، تشکر و قدردانی نمود.

آرامش در ادامه به استقرار دفترخانه‌ ۲۶۶ ازدواج به سردفتری شیخ محمد اسدی به وی و مردم بخش علامرودشت تبریک گفت و افزود: جوانان عزیزی که قصد ازدواج دارند از این به بعد در این محضر، ازدواج خود را به ثبت برسانند و نیاز به حضور در مرکز شهرستان نیست.

آرامش اظهار داشت:در حال حاضر شهرستان لامرد دارای ۵ دفترخانه ازدواج، ۲دفترخانه طلاق و ۵ دفترخانه اسناد رسمی می باشد.

وی به آمار ناخوشایند طلاق اشاره کرد و گفت:بنا به آمار ارائه شده در ۱۰ماهه امسال۸۱۸ واقعه ازدواج و ۱۹۵واقعه طلاق صورت گرفته است که می توان گفت یک چهارم (۲۵درصد)ازدواج ها به طلاق منجر می شود.

آرامش ضمن درخواست و چاره اندیشی هرچه زوتر این معضل توسط مسولین ذیربط به علل و عوامل طلاق در جامعه اشاره کرد و گفت: عدم شناسایی کامل زوجین در قبل از ازدواج، عدم توجه زوجین به توصیه های والدین، طولانی شدن مدت عقد و بعضاً مشکلات اقتصادی و اعتیاد مواردی از دلایل طلاق در شهرستان لامرد می باشد.

وی از افتتاح دفتر محضر ازدواج، در آینده ای نزدیک در بخش اشکنان شهرستان لامرد خبر داد.

در پایان این مراسم، در دفترخانه۲۶۶ اسدی ازیکی از زوجین جوان محمله ای مراسم عقدی صورت پذیرفت.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا