سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٢٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه ۲۰ بهمن شهر مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام شاکری با اشاره به راهنمایی و هدایت یکی دیگر از مسئولیت‌های مردان…

مُهرستان » نماز جمعه ۲۰ بهمن شهر مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجه الاسلام شاکری با اشاره به راهنمایی و هدایت یکی دیگر از مسئولیت‌های مردان در خانواده پرداخت و افزود؛ سکانداری کشتی خانواده در دست مردان می‌باشد.
حجت الاسلام شاکری با اشاره به فرمایش رهبری که (شکایت مردم از تبعیض و فساد است) اظهار کرد؛ بیشترین مصادیق تبعیض در سه مقوله حقوق ها و تسهیلات و اشتغال می باشد.
خطیب جمعه مُهر گفت: بیشترین فساد های مالی در جاهای پول خیز مثل وزارت نفت و سرمایه و بانک ها می باشد.

شاکری ادامه داد؛ اگر سیستم نظارتی کار خود را به نحو احسن بر روی همین موارد فوق ذکر متمرکز کنند بیش از نیمی از فساد ها و تبعیض ها رفع می‌شود.
ایشان با اظهار تاسف گفتند دستگاه‌های نظارتی ما موازی کار می کنند.

امام جمعه مردمی مهر اظهار کردند نماز جمعه نهاد مردمی است یعنی حضور مردم در نماز جمعه دارای اهمیت بسیار بالایی است و بدین جهت تا اطلاع ثانوی خطبه ها را قبل از اذان شروع می کنیم.

حجه الاسلام شاکری افزود؛ حضور مردم در صحنه تا الان توطئه‌های را خنثی کرده و از این به بعد نیز توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی و بی اثر می‌کند.

وی همگان را جهت حضور هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و افزود؛ حضور کم‌نظیر مردم ما در سال گذشته برگی از برگهای زرین این شهرستان شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا