سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٣٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : ورزشی
از سری مسابقات لیگ دسته یک کشور؛

مُهرستان » تیم والیبال بانوان شهرستان مُهر در اولین بازی در گروه خود از سری مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک کشور به میزبانی خراسان جنوبی، در مقابل تیم سیاه جامگان مشهد، با نیجه سه بر صفر شکست خورد. به گزارش مُهرستان؛ در دیدار رفت، تیم نشاط مُهر موفق به شکست این تیم شده بود. خانم…

تیم والیبال نشاط مُهر

مُهرستان » تیم والیبال بانوان شهرستان مُهر در اولین بازی در گروه خود از سری مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک کشور به میزبانی خراسان جنوبی، در مقابل تیم سیاه جامگان مشهد، با نیجه سه بر صفر شکست خورد.

به گزارش مُهرستان؛ در دیدار رفت، تیم نشاط مُهر موفق به شکست این تیم شده بود.

خانم پایمرُد در این رابطه به مُهرستان گفت: تیم نشاط مهر با تیم های آکادمی مدرن خجسته مشهد، نشاط مهر فارس، مشکی پوشان مشهد، موسسه مالی اعتباری نور بیرجند و نفت امیدیه خوزستان هم گروه است.

وی افزود: بازی های رفت گروه ما، در بیرجند در حال برگزاری است و بازی های فینال نیز به میزبانی شهرستان مُهر برگزار خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال نشاط مهر با ابراز گلایه از مسئولین شهرستان و ورزش مُهر گفت: متاسفانه هیچ گونه همراهی با این تیم با انگیزه تاکنون صورت نگرفته و انتظار ما از مسئولین همراهی و مساعدت به تیم است.

به گزارش مُهرستان؛ باشگاه والیبال نشاط با مدیرعاملی خانم زکیه علیزاده، سرپرستی محبوبه عبدالهی،؛ کمک مربی حمیده کریمی و خانم مِهری پایمرد به عنوان مربی فعالیت می کند.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا