سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٦١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مُهر در مراسم 22 بهمن؛

مُهرستان » مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در مرکز شهرستان مُهر با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر در بخش پایانی این مراسم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی، افزود؛ حضور مردم…

مُهرستان » مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در مرکز شهرستان مُهر با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار شد.

سید محمد موسوی_فرماندار مُهر

به گزارش مُهرستان؛ سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر در بخش پایانی این مراسم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی، افزود؛ حضور مردم در سال‌های پس از پیروزی انقلاب در صحنه‌های مختلف جامعه تاثیرگذار بوده است.

فرماندار مُهر تصریح کرد؛ نکته بارز دیگر این انقلاب و به ثمر نشستن آن، نقش بی بدیل حضرت امام خمینی (ره) که قطعا اندیشه‌های ناب و شجاعت و تدبیر ومدیریت ایشان توانست همه تفکرات، رنگ‌ها، جناح‌ها را در زیر یک پرچم جمع کرده که این امر منجر به نتیجه مطلوب شد.

موسوی با اشاره به گذشت ۳۹ سال از عمر انقلاب اسلامی گفت: در طول این مدت خدمات بسیار بزرگ و ارزشمندی در زمینه‌های مختلف عمرانی در جای جای مناطق کشور صورت گرفته و به هیچ وجه با دوره قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

فرماندار مُهر تصریح کرد؛ این منطقه یکی از محروم‌ترین مناطق در سطح کشور قبل از انقلاب بود و هیچ کدام از این خدمات در آن دوره صورت نگرفت و بحمدالله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تقریبا همان خدماتی که در شهرها و مراکز استان‌ها یافت می‌شود در دورترین مناطق و روستاها نیز ارائه شده و مناطق شهرستان مُهر نیز از این امر مستثنی نبوده است.

سید محمد موسوی با اشاره به برخی از اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید افزود؛ تا قبل از سال ۹۲ به تنها ۵۰۰ خانوار گازرسانی شده بود که این میزان هم اکنون به بیش از یازده هزار خانوار افزایش یافته است.

وی گفت: نگاه مسئولین شهرستان در زمینه عمران و آبادانی به صورت نگاه عدالت خواهانه بوده و همان خدماتی که در شهرها ارائه شد، در روستاها و مناطق دور افتاده شهرستان نیز ارائه شد.

فرماندار مُهر با اشاره به افزایش مشارکت‌های اجتماعی نظیر حضور در انتخابات گفت: در دو انتخابات گذشته تمام شهرهای شهرستان مُهر دارای بالاترین میزان مشارکت به تناسب جمعیت در سطح استان فارس داشته که خبر از میزان رضایتمندی مردم دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان مُهر با اشاره به نگاه ویژه مسئولین شهرستان به موضوع اشتغال گفت: تمام تلاش ما در جهت مرتفع کردن موضوع اشتغال بوده که نظیر آن را می‌توان در نگاه ویژه به توسعه شهرک صنعتی اشاره داشت، همچنین جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و احداث پالایشگاه بنزین که می‌تواند به عنوان یک برند در استان فارس مطرح شود و خوشبختانه مدیریت ارشد استان نیز به جد، به دنبال مساعدت در به بهره برداری رساندن آن شده است.

وی ادامه داد؛ بیش از ۳۵۰۰ میلیارد توامان در این چهار سال در زمینه تولید و اشتغال سرمایه گذاری صورت گرفته که امیدواریم در سال آینده بخش از موضوع اشتغال حل شود.

فرماندار با اشاره به انجام کارهای فرهنگی در کنار امور عمرانی گفت: برگزاری همایش بزرگ و ملی ریحانه النبی از نمونه های خوب و در شان مردم این منطقه بوده است که موجب استقبال و تحسین اندیشمندان متعدد شده است

موسوی خطاب به مدیرعامل پالایشگاه در که جمع راهپیمایان بود گفت: نام پالایشگاه پارسیان باید پسوند مُهر بگیرد و به واسطه آن شهرستان مُهر در کشور شناخته شود.

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا