سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٧٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مهر در مراسم 22 بهمن؛

مُهرستان » امام جمعه مهر در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سخنانی به تبیین نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف پرداخت. به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری در بخشی از سخنان خود با قرائت آیه شریفه: إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ … به برکات و آثار استقامت و مقاومت…

مُهرستان » امام جمعه مهر در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سخنانی به تبیین نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف پرداخت.

حجه الاسلام شاکری_امام جمعه مُهر

به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری در بخشی از سخنان خود با قرائت آیه شریفه: إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ … به برکات و آثار استقامت و مقاومت پرداخت.

امام جمعه مُهر افزود، از برکات استقامت است که ما در عرصه های مختلفی چون دفاعی و سیاسی و غیره توفیقات زیادی را کسب کردیم.

وي با اشاره به حلقه انحصاري بين المللي و منطقه ممنوعه ايي كه ايجاد كرده اند اظهار كرد، نظام مقدس جمهوري اسلامي اين حلقه انحصار را شكسته و با رهبري و سكانداري بصير و بيدار به افتخاراتي زیادی نائل شده است.

این استاد حوزه و دانشگاه به برخی از توفیقات نظام جمهوری اسلامی مثل رتبه های برتر جهانی در زمینه ژنتیک، ساخت دارو، تولید علم و مقاله های علمی، دانش هسته ای، ساخت ماهواره، فضاپیما، ساخت موشک، ناوگان دریایی و اژدرها و غیره اشاره کرد و افزود؛ تمام این توفیقات به برکت مقاومت و استقامت است.

امام جمعه مهر با اشاره به تکالیف شرعی مثلِ جهاد و حج و غیره گفت: این تکالیف گرچه شاق است اما ثمرات فراوانی دارد و ادامه دادن مقاومت در مقابل تحریم ها و جنگ های متفاوت نرم و سخت گرچه طاقت‌ فرساست اما برکات و ثمرات شيرين فراوانی دارد.

حجه الاسلام شاکری به حقوق های نجومی و اختلاسات اشاره کرد و تصریح کرد؛ این مشکلات به زودی حل شود.

وی در پایان گریزی به سخنان فرماندار شهرستان مهر زد و گفت: مردم انتظارات و توقعاتی که از برجام داشته اند هنوز به نحو کامل محقق نشده است و امیدواریم که اين انتظارات نیز به سر آید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا