سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٧٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه لامرد در مراسم 22 بهمن؛

مُهرستان » حجت الاسلام شهیدی با بیان برخی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب افزود: پیش از انقلاب چه مشکلی با برق داشتیم و امروز مردم در آسایش هستند. چند برابر شدن صادرات غیر نفتی، ۲۰ برابر شدن راه های کشور، ۳۰ برابر شدن محصولات پتروشیمی، پنج برابر شدن تولید فولاد کشور و ۲۵ برابر شدن تعداد دانشجویان…

مُهرستان » حجت الاسلام شهیدی با بیان برخی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب افزود: پیش از انقلاب چه مشکلی با برق داشتیم و امروز مردم در آسایش هستند. چند برابر شدن صادرات غیر نفتی، ۲۰ برابر شدن راه های کشور، ۳۰ برابر شدن محصولات پتروشیمی، پنج برابر شدن تولید فولاد کشور و ۲۵ برابر شدن تعداد دانشجویان دسترنج مهندسین و جوانان ما است.

امام جمعه لامرد

به گزارش مُهرستان؛ وی در ادامه سخنان خود گفت: امروز باید خوبی های انقلاب بازگو کنید و دنبال عیب جویی همدیگر نباشیم، باید برای اتحاد بین خودمان کوشش کنیم. اگر در جنگ پیروز شدیم اگر بر مسائل اقتصادی و یا عمران و آبادی پیروز شدیم به برکت انقلاب، امام و مسئولان دلسوز است.

شهیدی گفت: اتحاد بین خودمان در هر صورت حفظ کنیم، مسئولان ما از برکات خون شهدای محراب و شهدای دفاع مقدس و مردم ولایتمدار الگو قرار دهیم.
امیدواریم به وظایف خود به بهترین صورت عمل کنیم همه این خدمات را انقلاب بوده به ما داده است.

امام جمعه لامرد ادامه داد: آقای سید محمود علوی برای این منطقه زحمت کشیده و فرزند ایشان نماینده مردم در مجلس هم در حال تلاش هستند. امروز این مطالبی که در روزنامه ها و نشریات مینویسید فردا قیامت باید پاسخگو باشید.

وی در ادامه گفت: باید جوابگو باشیم مردمان خوبی داریم و از این مردم راضی هستم. کوشش کنیم تحرکات انقلابمان را بیشتر کنیم و با مدیریتی که ما داریم می توانیم همه مشکلات حل کرده ، چیزهای باقی مانده هم به زودی حل خواهند کرد.

شهیدی بر حفظ وحدت تاکید کرد و گفت : همدیگر را تخریب نکنیم، روحانیت در منطقه زحمت می کشد اگر مساجد و حسینیه های شما بدون امام نیست بخاطر حضور روحانیت است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا