سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٨٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
همزمان با سراسر کشور؛

مُهرستان / سید علی موسوی پور » اقشار مختلف مردم شهر شهیدپرور و ولایت دوست اسیر در این راهپیمایی موجی از اتحاد و همدلی به راه انداخته و جشن بزرگ انقلاب برپا کردند. به گزارش مُهرستان؛ گروه های مختلف مردم در کنار یکدیگر فریاد آرمانخواهی انقلاب اسلامی ایران را دوباره سرداده و در این حماسه بزرگ…

مُهرستان / سید علی موسوی پور » اقشار مختلف مردم شهر شهیدپرور و ولایت دوست اسیر در این راهپیمایی موجی از اتحاد و همدلی به راه انداخته و جشن بزرگ انقلاب برپا کردند.

به گزارش مُهرستان؛ گروه های مختلف مردم در کنار یکدیگر فریاد آرمانخواهی انقلاب اسلامی ایران را دوباره سرداده و در این حماسه بزرگ حضوری نقش آفرین ایفا کردند.

مردم شهر و بخش اسیر در این راهپیمایی با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا بار دیگر از توطئه های نظام استکباری اعلام انزجار کردند.

راهپیمایی باشکوه مردم اسیر راس ساعت ۹/۳۰ از محل امامزاده شاه خلیل الله به طرف گلزار شهدا آغاز گردید.

سیدعبدالرسول موسوی در آیین پایانی این راهپیمایی گفت: انقلاب اسلامی ایران بواسطه حضور مردم در صحنه های مختلف مردمی ترین انقلاب جهان است.

وی افزود: حضور گسترده مردم در یوم الله ۲۲ بهمن و برگزاری راهپیمایی باشکوه این روز، نشان دهنده عزم قاطع ملت همیشه در صحنه ایران در مبارزه با استکبار جهانی است.

موسوی اظهار داشت: استقلال، آزادی، خودباوری و رسیدن به قله های رفیع در زمینه های مختلف از دستاوردهای بی نظیری است که با پیروزی انقلاب نصیب این ملت شده است. امروزه انقلاب اسلامی ایران در اغاز چهلمین سالگرد خود همچون درختی تنابنده بارور و شکوفا گردیده است و در زمینه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی ونظامی پیشرفتهای خوبی حاصل شده است.

موسوی ادامه داد: امروزه متاسفانه نگرانی ها و نارضایتی هایی در جامعه ما وجود دارد که عموما مربوط می شود به ناعدالتی ها که البته این ناعدالتی ها در صدر اسلام هم در درجامعه اسلامی وجود داشته است که ریشه در ظلم و فساد داردوبرای اینکه این انقلاب و نظام تداوم و استقرار داشته باشد باید با ظلم و فساد مبارزه کرد. مردم ما در دی ماه امسال با یک حرکت انقلابی دیگر وقرار گرفتن در پشت سر رهبر به اثبات رساندند که به اهداف و آرمانهای انقلاب پایبند هستند وگوش به فرمان رهبر

بخشدار اسیر در پایان سخنان خود از روحانیت معزز، شوراهای اسلامی شهر وروستا،،پایگاههای مقاومت، شهردار اسیر،دهیاران،فرماندهی سپاه ونیروی انتظامی بخش اسیر،پلیس راه، فرهنگیان و دانش اموزان، خبرنگاران، روسای بانکها، خانواده های محترم شهدا و کلیه کسانی که در راهپیمایی امروز حضور به هم رساندند تقدیر وتشکر بعمل اورد.

پایان بخش این مراسم قرائت قطعنامه بود که با تکبیر وفریاد بلند الله اکبرمورد تایید قرار گرفت.

22 بهمن_اسیر

22 بهمن_اسیر

22 بهمن_اسیر

22 بهمن_اسیر

22 بهمن_اسیر

22 بهمن_اسیرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا