سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٣٩٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز؛

مُهرستان » مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور با حضور در شهرستان لامرد و بازدید از مجموعه ورزشی تابناک از نزدیک روند تکمیل این پروژه را بررسی کرد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لامرد، «محسن امیریان» مدیر نظارت بر طرح های عمرانی نفت…

مُهرستان » مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور با حضور در شهرستان لامرد و بازدید از مجموعه ورزشی تابناک از نزدیک روند تکمیل این پروژه را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لامرد، «محسن امیریان» مدیر نظارت بر طرح های عمرانی نفت خیر کشور در بازدید از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان گفت: چندین پروژه در مجموعه رفاهی- ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تعریف شده است که علاوه بر استفاده کارکنان نفت نیز، مردم آن منطقه هم می توانند از خدمات مجموعه ورزشی استفاده کنند.

وی ادامه داد: آقای علوی نماینده محترم مردم در مجلس درخواستی را به منظور استفاده تمامی مردم از مجموعه ورزشی و در اختیار گذاشتن مجموعه به بخش تخصصی خود یعنی اداره ورزش شهرستان را مطرح کردند و سپس با پیگیریهایی که داشتند اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به منظور تکمیل مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در هیات مدیره شرکت ملی نفت تصویب شد که طبق توافق فی مابین وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان فارس باید این مجموعه تا پایان سال ۹۷ تکمیل و به بهره برداری برسد.

مجموعه ورزشی لامرد_وزارت نفت

امیریان تصریح کرد: وزارت نفت با واگذاری این مجموعه ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان خدمت بزرگی به مردم و جامعه ورزشی کرده و هدف این مجموعه هم ایجاد این فضا برای مردم قدردان این منطقه است که با وجود قرار گرفتن در مناطق نفت خیز از کمترین بهره رفاهی برخوردار هستند.
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور بر تسریع در روند تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت: مجموعه ورزشی تابناک با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به اداره کل ورزش و جوانان فارس واگذار شده و با نظارت کارشناسان وزارت نفت با بالاترین سطح کیفیت باید تکمیل می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس هم در بازدیدی جداگانه به همراه غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، خاتمی مدیر دفتر نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، گفت: این مجموعه ورزشی در آینده فرصت های زیادی برای پیشرفت و توسعه ورزش شهرستان لامرد ایجاد خواهد کرد و به یک پایگاه قهرمانی تبدیل خواهد شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا