اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٤٥٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور اعضاء برگزار شد؛

مُهرستان / سید علی موسوی پور» دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر اسیر با حضور بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اسیر، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان، نماینده آموزش و پرورش و مسئول کتابخانه عمومی در محل کتابخانه زینبیه شهر اسیر برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ در ابتدای این جلسه بخشدار اسیر ضمن تقدیر…

مُهرستان / سید علی موسوی پور» دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر اسیر با حضور بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اسیر، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان، نماینده آموزش و پرورش و مسئول کتابخانه عمومی در محل کتابخانه زینبیه شهر اسیر برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ در ابتدای این جلسه بخشدار اسیر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های اعضای انجمن اظهار داشت: بخش و شهر اسیر نیازمند توجه بیشتر مسئولان شهرستانی و استانی در زمینه زیرساخت های فرهنگی است و ایجاد کتابخانه عمومی شهر اسیر می تواند منجر به ارتقاء سطح فرهنگی و سرانه مطالعه شهروندان شود.

سید عبدالرسول موسوی بخشدار اسیر در این جلسه بر لزوم توجه جدی به کتابخانه عمومی تازه تاسیس شهر اسیر به عنوان یک مرکز فرهنگی تاکید نمود واظهار داشت بایستی جهت برطرف کردن نواقصات کتابخانه و تجهیز هرچه بیشتر ان اهتمام لازم به عمل آید.

در این جلسه  ابراهیمی شهردار اسیر قول مساعد جهت همکاری و مشارکت در خصوص رفع مشکلات و عوارض قانونی ساختمان کتابخانه، اخذ انشعاب گاز ، ونیز مساعدت جهت پرداخت حق عضویت علاقه مندان به عضویت در کتابخانه و گسترش فرهنگ کتابخوانی را دادند.

در ادامه این جلسه،عبادی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان مهر عنوان نمود: پیگیری های لازم جهت کددار نمودن کتابخانه عمومی اسیر و جذب اعتبارات مستقل  انجام خواهد شد.

درپایان  این جلسه سائر شرکت کنندگان به اظهار نظر پرداختند و مقرر گردید نسبت به خریداری چند سیستم رایانه ای، اسکنر و و نصب وای فای رایگان جهت استفاده اعضاء کتابخانه و همچنین سائر ملزومات و امکانات و تجهیزات مورد نیاز در اسرع وقت تهیه و در اختیار کتابخانه قرار گیرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا