اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٤٦٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه اهل سنت گله دار:

مُهرستان: شیخ مصطفی نوری امام جمعه اهل سنت گله دار همایش ملی ریحانه النبی با محوریت شخصیت دخت نبی اکرم (ص) را با توجه به حضور مدعوینی از استان های فارس ، بوشهر و هرمزگان ، عامل موثر وحدت در جامعه جنوب ایران دانست. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی همایش…

شیخ مصطفی نوری

مُهرستان: شیخ مصطفی نوری امام جمعه اهل سنت گله دار همایش ملی ریحانه النبی با محوریت شخصیت دخت نبی اکرم (ص) را با توجه به حضور مدعوینی از استان های فارس ، بوشهر و هرمزگان ، عامل موثر وحدت در جامعه جنوب ایران دانست.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی همایش ملی ریحانه النبی ؛ امام جمعه اهل سنت منطقه گله دار  در گفتگو با خبرنگار دبیرخانه این همایش با اشاره به نقش این همایش در وحدت ، بیان داشت: در این همایش میهمانانی از هرمزگان ، بوشهر و فارس حضور داشتند و همایش ملی ریحانه النبی عامل موثر وحدت در جامعه جنوب ایران است و انتظار داریم مسئولین در برگزاری آن همت کنند و این همایش به شکلی گسترده تر و کشوری تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: این همایش با توجه به اینکه به نام مبارک ریحانه النبی دخت گرامی پیامبر اکرم (ص) و همسر سیدنا علی بن ابیطالب (رضی الله عنه)  مزین شده است ، در گسترش وحدت بعنوان نیاز اساسی جامعه امروز مسلمانان نقش ویژه ای دارد.
شیخ مصطفی نوری ، خاطرنشان کرد: عنوان مناسب «ریحانه النبی» ، خلوص نیت و پاک سیرتی برگزار کنندگان و حضور علماء و فضلای کشوری شیعه و سنی از عوامل اصلی همراهی مردم و مسئولین در برگزاری و موفقیت همایش سال گذشته بود.

امام جمعه اهل سنت گله دار ، در پایان ابراز داشت: برای بهتر شدن همایش ملی ریحانه النبی پیشنهاد می کنم از نخبگان فریقین دعوت شود و ارائه مقالات علمی در خصوص وحدت گرایی و سیرت عملی حضرت زهرا (س) مبنای کار باشد.

 

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا