اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٣١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مهر در شورای اداری شهرستان؛

مُهرستان » امام جمعه مُهر در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر طی سخنانی به تبیین همایش ملی ریحانه النبی پرداخت. به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری با اشاره به برگزاری همایش ملی ریحانه النبی گفت: برای بهتر برگزار شدن این مراسم می بایست در وهله اول از اهل سنت و مذاهب چهارگانه آن دعوت بعمل…

مُهرستان » امام جمعه مُهر در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر طی سخنانی به تبیین همایش ملی ریحانه النبی پرداخت.

به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری با اشاره به برگزاری همایش ملی ریحانه النبی گفت: برای بهتر برگزار شدن این مراسم می بایست در وهله اول از اهل سنت و مذاهب چهارگانه آن دعوت بعمل آید تا این همایش جلوه وحدت آفرین خود را نشان دهد.

شاکری پیرامون ورودی این همایش گفت: باید از همه سلایق سیاسی اجتماعی که زیر چتر نظام هستند دعوت شود و اجازه سخنرانی داده شوند و در وهله دوم نیز از همه اقشار و افراد اعم از حقوقی و حقیقی دعوت بعمل آید.

امام جمعه مُهر در مورد خروجی های این همایش نیز گفت: می بایست پس از برگزاری این همایش همگان شاهد یک هم افزایی باشیم و در این صورت است که ما می توانیم بگوییم ککه یک همایش ملی برگزار کرده‌ایم و این امر نیاز ضروری امروز کشور است.

شاکری ادامه داد؛ آن اندازه که اختلاف و شکاف درونی می تواند ضربه به بدنه ما بزند، عامل خارجی نخواهد توانست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مُهر با اشاره به دستور کار جلسه شورای اداری مبنی بر ستاد تسهیلات نوروزی نیز گفت: باید کاری کنیم که خازره ای به یاد ماندنی در اذهان مسافران نورزی از شهرستان مُهر بماند که این موضوع را می توانیم با کارهای متنوع و مناسب انجام دهیم.

وی با اشاره به مشکلات عدیده در زمینه اسکان مسافران نورزی از مسئولین درخواست رفع این مشکل شد.

امام جمعه مُهر با پیشنهاد ایجاد نمایشگاه محصولات شهرستان در ایام نوروزی گفت: این موضوع یکی از مواردی است که می‌تواند فضای مناسبی را ایجاد کند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا