اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٣٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نماینده مردم لامرد و مُهر در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر؛

مُهرستان » جلسه شورای اداری شهرستان مُهر با حضور علوی نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، موسوی فرماندار این شهرستان و جمعی از روسای ادارات و نهادها در محل سالن اجتماعات فرمانداری مُهر برگزار شد. سید محسن علوی در این جلسه طی سخنانی با اشاره پیگیری های انجام شده در زمینه های مختلف…

مُهرستان » جلسه شورای اداری شهرستان مُهر با حضور علوی نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، موسوی فرماندار این شهرستان و جمعی از روسای ادارات و نهادها در محل سالن اجتماعات فرمانداری مُهر برگزار شد.

سید محسن علوی_نماینده لامرد و مُهر

سید محسن علوی در این جلسه طی سخنانی با اشاره پیگیری های انجام شده در زمینه های مختلف در سطح دو شهرستان دنبال شده است گفت: تاکنون بیش از ۸۰ مورد پیگیری داشته ایم که بحمدالله اعتبارات خوبی نیز در بیشتر موارد جذب شده است.

نماینده مردم لامرد و مُهر در ادامه افزود؛ انشاء الله بتوانیم ثمره بذری را که در مدت دو سال گذشته کاشته ایم و حاصل نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون مطهر شهداء انقلاب است را به مردم بچشانیم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون وضعیت خط لوله انتقال اتان از شهرستان مُهر به عسلویه و دغدغه مردم بخش گله دار پیرامون احداث مسیر ارتباطی با عسلویه گفت: موضوع دغدغه اهالی فال و گله دار در این زمینه در جریان جزئیات نبوده ام اما انشاء الله در روزهای آتی با ورود به این موضوع، پیگیری های لازم در این زمینه و دیدار با مدیران شرکت کارفرمای طرح استحصال اتان انجام خواهد شد.

علوی در پاسخ به متوقف شدن آسفالت راه ارتباطی وراوی _ نورآباد نیز گفت: بیشتر پروژه های مربوط به راه‌سازی وزارت راه و شهرسازی به دلیل فراتر رفتن قیر مورد نیاز نسبت به مقدار تخصیص یافته در سال جاری متوقف شده است که منتظر هستند در سال آتی مقدار مورد نیاز توسط پالایشگاه ها تامین و در اختیار پروژه ها قرار داده شود ولی خوشبختانه مسیر مذکور در حال آسفالت شدن است.

نماینده مردم لامرد و مُهر در پاسخ به درخواست رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان مُهر پیرامون احداث ساختمان اداری این نهاد و نیز درمانگاه تامین اجتماعی گفت: در آخرین مکاتباتی که با وزارت مربوط انجام شده، موضوع افزایش تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی شهرستان تاکید شده است ولی با توجه به سفر آتی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به منطقه می توان این موضوعات را به صورت مستقیم با ایشان در میان گذاشته و درخواست نمود.

سید محسن علوی در ادامه افزود؛ از ابتدای دوره نمایندگی اینجانب حدود ۴۱۰۰ نامه مردمی دریافت و پاسخ داده شده است و همچنین پیرامون مکاتبات انجام شده با وزارتخانه ها و نهادهای مختلف تاکنون نزدیک به ۶۰ نامه اطلاع رسانی شده است.

وی تصریح کرد؛ تحقق مطالبات علاوه بر پیگیری اینجانب نیاز به تلاش مدیران ادارات در حوزه های مختلف است که با ارائه طرح و ایده انجام خواهد شد.

موضوع شبانه روزی درمانگاه وراوی نیاز به شش نفر نیروی پرسنلی است که متاسفانه در یک سال و نیم اخیر بی نتیجه مانده است اما خوشبختانه پیگیری های اخیر تقریبا با این موضوع موافق شده است و امیدواریم موضوع حل شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا