اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٤١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مُهر:

مُهرستان: جلسه شورای اداری شهرستان مُهر بادستور هماهنگی بیشتر درخصوص همایش ملی ریحانه النبی(س) و سفرهای نوروزی ، با حضور نماینده مجلس و مدیران شهرستان مُهر تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر در جمع مدیران ، روسای شوراها و دهیاران ، گفت: در کنار فعالیت های بزرگ عمرانی صورت گرفته…

سید محمد موسوی , فرماندار شهرستان مهر
مُهرستان: جلسه شورای اداری شهرستان مُهر بادستور هماهنگی بیشتر درخصوص همایش ملی ریحانه النبی(س) و سفرهای نوروزی ، با حضور نماینده مجلس و مدیران شهرستان مُهر تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر در جمع مدیران ، روسای شوراها و دهیاران ، گفت: در کنار فعالیت های بزرگ عمرانی صورت گرفته در منطقه  ما قطعاً از مسائل فرهنگی نباید غفلت می کردیم و همین همایش ملی ریحانه النبی (س) یک کار فرهنگی بزرگ است که همیشه بزرگان و روحانیون معزز در جلسات مختلف برآن تاکید داشته اند.

وی ادامه داد: بهترین الگوهایی که ما داریم ائمه اطهار هستند که در رأس همه آنها مادر ائمه حضرت فاطمه زهرا (س) است. اگرچه منطقه ما مجالس اهل بیت (ع) همیشه در این منطقه به شکل سنتی برقرار بوده و از رونق خاصی برخوردار است اما با توجه به مسائل روز ، نیاز جوانان و جامعه امروز، به سمت برگزاری این همایش رفتیم.

رئیس شورای اداری شهرستان مُهر خاطرنشان کرد: همایش ملی ریحانه النبی (س) سال ۹۵ بخصوص با صحبت های زیبای علمای اهل سنت نشان داد الگوی جدید و مناسب استحکام وحدت در منطقه است.

سید محمد موسوی با اشاره به برخی دستاوردهای همایش ریحانه النبی (س) ، عنوان کرد: در بُعد فرهنگی علاوه بر هم افزایی منطقه ای چند جلد کتاب ارزشمند و پربار از آثار رسیده به همایش سال گذشته به چاپ رسید و از آثار رسیده به دومین دوره همایش نیز دوجلد کتاب به نام های «ماه بانو» و «مهربانو» مجموعاً ۷۰۰ جلد با تلاش دبیرخانه جایزه ادبی ریحانه در دست چاپ قرار گرفته که ماندگار خواهند شد. برنامه آموزش تخصصی بیش از ۱۰۰ مربی قرانی توسط موسسه تفسیر جوان تهران و دکتر بیستونی از برنامه های مهم دیگر انجام شده است.

موسوی گفت: فاطمه زهرا (س) متعلق به همه است و انتظار است همه سلیقه های فرهنگی و سیاسی این همایش بزرگ را متعلق به خود دانسته و در برگزاری هرچه بهتر آن مشارکت داشته باشند.

وی افزود: امسال علاوه بر این همایش ارگان ها و سازمان های دیگر، سپاه و بسیج نیز برنامه های دیگری مرتبط با فاطمه زهرا(س) دارند و امیدواریم این برنامه ها در سطح روستاها نیز گسترش پیدا کند تا در این دهه ای که مصادف است با میلاد آن حضرت، فضای شهرستان معنویتی توأم با شادی داشته باشد.

فرماندار شهرستان مُهر در پایان در خصوص هماهنگی دستگاه های اجرایی در ایام پایانی سال و سفرهای نوروزی مواردی را مورد تاکید قرار داد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا