اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٤٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر در خطبه های نماز جمعه خبر داد؛

مُهرستان » خطبه های نماز جمعه ۱۱ اسفند به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ امام جمعه مُهر در خطبه اول نماز به مدیریت داخلی، یکی دیگر از مسئولیت های بانوان خانه…

مُهرستان » خطبه های نماز جمعه ۱۱ اسفند به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر و با حضور مردم و مسولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ امام جمعه مُهر در خطبه اول نماز به مدیریت داخلی، یکی دیگر از مسئولیت های بانوان خانه دار اشاره کرد و افزود؛ بخل یکی از صفات است که برای زنان پسندیده است گرچه همین صفت برای مردان نازیبا است و این صفت در کنترل اموال شوهر کمک شایانی می کند.

حجت الاسلام اصغر شاکری در خطبه دوم نماز عبادی – سیاسی جمعه بر ضرورت ایجاد یک صندوق یا موسسه جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم کم برخوردار و محروم اشاره کرد و اظهار کرد؛ به علت کثرت رجوع نیازمندان به دفتر امام جمعه نیاز دیدیم که چنین موسسه ای جهت حل مشکلات اقتصادی مردم تشکیل دهیم.

خطیب جمعه مُهر گفت: عده ای به ما گفتند این موسسه در مهر جواب نمی دهد ولی مومنین این شهرستان با عمل جواب این عزیزان را خواهند داد و خوشبختانه عده ای تا الان کمک هایی کردند ولی چون هنوز تا سقف منظور نرسیده از اعلام موجودی خودداری می کنم.

وی اظهار امیدواری کرد و افزود؛ این موسسه تمام مراحل قانونی را طی خواهد کرد و اطلاعات تکمیلی را متعاقبا اعلام می کنیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا