اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٧٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مُهر در جمع اصحاب رسانه:

مُهرستان: با هدف تعامل اجتماعی و ارتباط بهتر با رسانه ها و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در بهبود امنیت ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مُهر و رئیس پلیس اطلاعات شهرستان با جمعی از اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی ، دیدار کردند. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سرهنگ فرمانی در این نشست ،…

سرهنگ غلامرضا فرمانی

مُهرستان: با هدف تعامل اجتماعی و ارتباط بهتر با رسانه ها و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در بهبود امنیت ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مُهر و رئیس پلیس اطلاعات شهرستان با جمعی از اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی ، دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سرهنگ فرمانی در این نشست ، ضمن تاکید بر نقش رسانه ها در حفظ نظم ، امنیت و آرامش در جامعه ، گفت:  تعامل اجتماعی با رسانه ها برای کمک گرفتن از رسانه در برقراری امنیت در شهرستان از برنامه های پلیس اطلاعات و نیروی انتظامی شهرستان است که امیدواریم به شکلی جدی تر برقرار شود.

وی ادامه داد: در بحث امنیت آنچه امروز برای همه مشخص شده اینکه رسانه ها و به ویژه شبکه های مجازی خیلی از صحنه ها را مدیریت می کنند. اگر تعامل داشته باشیم و موضوعات را درست منعکس کنیم می شود در کنترل فضا و حفظ آرامش عمومی کمک کرد. البته ما به دلیل ضوابط شغلی برای انعکاس برخی اخبار محدودیت هایی داریم که قطعاً خبرنگاران خود به این موضوع واقف اند و درک می کنند.

سرهنگ غلامرضا فرمانی بیان داشت: در پایان سال مشکلات چهارشنبه سوری را داریم که رسانه های بیگانه روی آن برنامه ریزی کرده اند تا فضای آرام حاکم را به نحوی به هم بزنند ، البته خوشبختانه چنین مسائلی در شهرستان مُهر به ندرت دیده شده است. بحث پیشگیری از سرقت ها از موضوعات مهم دیگر است که با توجه به تعطیلات نوروزی ، رعایت هشدارهای پلیسی باید مورد توجه مردم قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مُهر با بیان اینکه امنیت حاکم در شهرستان به سبقه خوب مردم این منطقه برمی گردد ، ابراز داشت: نقش مردم در کشف و پیشگیری از وقوع جرم بسیار حائز اهمیت است ؛ مردم هوشیاری بیشتری داشته باشند وگزارش موارد مشکوک را با ذکر مشخصات سوژه با تماس با شماره ۱۱۰ در اختیار ما قرار دهند و اطمینان داشته باشند هویت فرد گزارش دهنده حتی برای مقامات قضایی هم افشا نمی شود.

عضو شورای تامین شهرستان مُهر با گلایه از کم توجهی برخی ادارات به مسائل امنیتی ، اظهار داشت: متاسفانه نصب و راه اندازی دوربین های پایش تصویری در نقاطی از شهرستان که از مصوبات سال گذشته شورای تامین بوده و باید توسط شهرداران انجام می شده ، اجرایی نشده است و این در حالی است که بیشتر شهرستان ها این کار را انجام داده اند. با نصب این دوربین ها و پایش و مانیتورینگ مناطق تحت پوشش ، تعداد نیروی کمتری برای گشت ها مورد نیاز است.

وی در پایان گفت: سایر دستگاه های اداری شهرستان نیز در قبال امنیت مردم مسئولیت هایی دارند ، برای مثال بیشتر سرقت های رخ داده در نقاطی بوده که فاقد روشنایی بوده است و نیروی انتظامی نقطه به نقطه به اداره برق شهرستان گزارش داده و البته مواردی نیز رفع شده است.

 

نشست صمیمی فرمانده نیروی انتظامی مهر با اصحاب رسانهشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا