اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٨٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس؛

مُهرستان » استاندار فارس گفت: با هدف تنظیم بازار و رفاه حال مردم این استان در ایام نوروز، تدابیر لازم برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم صورت گرفته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ اسماعیل تبادار گفت: پیش بینی های لازم برای تامین اقلام مصرفی و ضروری مردم…

مُهرستان » استاندار فارس گفت: با هدف تنظیم بازار و رفاه حال مردم این استان در ایام نوروز، تدابیر لازم برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم صورت گرفته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اسماعیل تبادار_استاندار فارس

به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ اسماعیل تبادار گفت: پیش بینی های لازم برای تامین اقلام مصرفی و ضروری مردم شامل میوه، برنج، روغن، گوشت قرمز و مرغ انجام شده و نگرانی در این مورد نداریم. 

استاندار فارس بیان داشت: نشست ستاد تنظیم بازار این استان نیز هر هفته تشکیل و بر اساس گزارش هایی که به صورت هفتگی از این ستاد ارایه می شود، تلاش شده مایحتاج عمومی مردم به روال سال های پیشین و حتی بیشتر تامین شود.

تبادار افزود: تامین مایحتاج مورد نیاز مردم پیوسته در دستور کار قرار دارد و آمادگی کامل در این زمینه وجود دارد تا مشکلی در ایام نوروز پیش نیاید.
وی ادامه داد: همچنین گزارش هایی که از سوی ستاد تنظیم بازار استان فارس تا کنون ارایه شده بیانگر برنامه ریزی کامل برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم است و ما این گزارش ها را به طور مستمر مطالبه و رصد خواهیم کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا