اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٨٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس کمیته امداد لامرد خبر داد؛

مُهرستان » رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لامرد از برپایی بیش از ۵۰ پایگاه در طرح جشن نیکوکاری در این شهرستان خبر داد . به گزارش مُهرستان به نقل از ایسنا، احمد محمودی یکشنبه ۱۳ اسفند در یک کنفرانس خبری با بیان اینکه ماهیانه قریب به ۲۰ میلیون تومان کمک های مردمی در لامرد جمع‌آوری می‌شود،…

مُهرستان » رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لامرد از برپایی بیش از ۵۰ پایگاه در طرح جشن نیکوکاری در این شهرستان خبر داد .

جشن نیکوکاری_لامرد

به گزارش مُهرستان به نقل از ایسنا، احمد محمودی یکشنبه ۱۳ اسفند در یک کنفرانس خبری با بیان اینکه ماهیانه قریب به ۲۰ میلیون تومان کمک های مردمی در لامرد جمع‌آوری می‌شود، حجم کمک‌ها در ۱۱ ماه گذشته را ۲۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.

وی افزود: در بحث مشارکت های مردمی و اکرام ایتام هزار حامی از شهرستان ها و استان های مختلف ایتام را همراهی می کنند که در این خصوص جزو ده شهرستان برتر در استان فارس هستیم. کمیته امداد لامرد دارای دو مجتمع فرهنگی و تربیتی است که هم اکنون بیش از ۶۰ دانش آموز در حال تحصیل و تربیت هستند .

محمودی اشتغال را از اولویت کیته امداد دانست و تاکید کرد: در بحث وام های خوداشتغالی ۲۱۶ خانوار را ۲۰ میلیون وام با سود ۴ درصد در سال ۹۶ پرداخت کردیم که تاکنون ۴۵۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد از نظر اقتصادی توانمند شده اند .

رئیس کمیته امداد لامرد با بیان اینکه ۱۶۶۶ خانوار و ۳۴۰۰ نفر تحت پوشش این نهاد هستند، یادآور شد: اگر همراهی مردم در رسیدن به اهداف متعالی کمیته امداد وجود نداشته باشد، مشکلات گسترده ایی در حوزه اجتماعی و یا اقتصادی دامن گیر جامعه و خانواده های نیازمند خواهد شد . 

وی گفت: قبلا فقر صرفا مسائل اقصادی بود ولی امروز فقر و عوارض جانبی آن ابعاد مختلفی از جامعه و خانواده ها به تصرف در آورده به گونه ای که عوامل اجتماعی و سیاسی هم در فقر جامعه نقش دارند .

محمودی اضافه کرد: کمیته امداد با محوریت فقرزادیی به تنهایی نمی‌تواند به مقابله با فقر اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، طلاق، اعتیاد و … برود؛ مردم و دیگر دستگاه ها به عنوان بازوان توانمند کمیته امداد محسوب می‌شوند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا