اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٥٨٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
انتخاب شهردار مُهر در وقت اضافه؛

مُهرستان » شهردار مُهر پس از ماه ها انتظار و کش و قوس‌های فراوان معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ شورای اسلامی شهر مُهر سرانجام و پس از گذشت شش ماه از آغاز به کار دوره پنجم در جلسه شنبه خود «محمد سکوت» را به عنوان سکاندار شهرداری این شهر انتخاب کرد. اما «محمد…

محمد سکوت_شهردار مُهر

مُهرستان » شهردار مُهر پس از ماه ها انتظار و کش و قوس‌های فراوان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ شورای اسلامی شهر مُهر سرانجام و پس از گذشت شش ماه از آغاز به کار دوره پنجم در جلسه شنبه خود «محمد سکوت» را به عنوان سکاندار شهرداری این شهر انتخاب کرد.

اما «محمد سکوت» کیست؟

محمد سکوت جهرمی متولد ۱۳۵۱ جهرم، کارشناس کشاورزی و زراعت، کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک شهری از دانشگاه تهران، و مدت ۲۱ سال در شهرداری های جهرم، فسا، قیر و سعادت‌شهر خدمت کرده است.

وی به مدت ۴ سال در واحدهای درآمد، نوسازی و خدمات شهری و به مدت ۸ سال در واحدهای امور اداری، مالی، ساختمانی و نوسازی و ۳ سال نیز رئیس اداره خدمات شهری (معاونت خدمات شهری) در شهرداری جهرم فعالیت داشته است و از سال ۸۶ تا ۹۲ نیز به عنوان به عنوان شهردار قیر مشغول خدمت بوده است.

محمد سکوت از آذرماه ۹۲ تا خرداد ماه ۹۶ شهردار سعادت شهر بوده است.

 وی ۲ سال متوالی جزء شهرداران نمونه استانی معرفی شده است و در سال ۱۳۹۱ نبز شهردار نمونه کشوری از طرف انجمن کتابخانه های عمومی کشور معرفی شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا