سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٦١٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر در جلسه شورای اداری؛

مُهرستان » برنامه‌های بانک ها به سوق دادن سرمایه مردمی در بانک‌ها به سوی سرمایه گذاری در طرح های اشتغال زا و تولید برود. به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر با حضور استاندار فارس برگزار می‌شد گفت: انتهای سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم و همانطور که…

مُهرستان » برنامه‌های بانک ها به سوق دادن سرمایه مردمی در بانک‌ها به سوی سرمایه گذاری در طرح های اشتغال زا و تولید برود.

امام جمعه مهر

به گزارش مُهرستان؛ حجه الاسلام شاکری در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر با حضور استاندار فارس برگزار می‌شد گفت: انتهای سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، این عنواین نمادین هستند و اینطور نیست که با پایان سال، اقدامات در این زمینه متوقف شود.

امام جمعه مُهر خطاب به استاندار فارس افزود؛ رودخانه مهران در راستای اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نیاز به احداث سدهای تعذیه ای دارد که باید نگاه ویژه‌ای به آن شده که یکی از خواسته‌های مردم این منطقه محسوب می‌شود.

حجه الاسلام شاکری با اشاره به این موضوع که هیچ کدام از مناصب دائمی نیست و همه موقتی است گفت: چه بهتر که مدیران در زمان تصدی سمت ها کار نیک از خود به یادگار بگذارند.

وی تصریح کرد؛ شهرک صنعتی مُهر بیش از ۱۵ واحد تولیدی استقرار و یا در حال استقرار است که نیازمند تسهیلات است و اگر ما قصد ایجاد اشتغال داریم باید به این مسائل توجه خاصی داشته باشیم چرا که بخش قابل توجهی از موضوع اشتغال حل خواهد شد.

شاکری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر جلوگیری از روال بنگاه‌داری بانک ها گفت: می بایست برنامه‌های بانک ها به سوق دادن سرمایه مردمی در بانک‌ها به سوی سرمایه گذاری در طرح های اشتغال زا و تولید برود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا