اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٦٦٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر، خطیب نماز جمعه مُهر در فرازی از خطبه اول به تکبر یکی از صفات ممدوحه بانوان اشاره کرد و گفت: زنانی که…

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد.

امام جمعه مُهر_شاکری

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر، خطیب نماز جمعه مُهر در فرازی از خطبه اول به تکبر یکی از صفات ممدوحه بانوان اشاره کرد و گفت: زنانی که متکبر و مغرورند به هر کار حقیر و پستی مثل کشف حجاب تن نمی دهند.

امام جمعه مُهر زاد روز کوثر رسالت و همسر ولایت حضرت زهراء سلام الله علیها را تبریک گفت و اضافه کرد؛ مراسم استقبال و تشریفات برای این بانو را چهار بانوی بهشتی بر عهده گرفتند تا قدوم مبارکش به دنیا جلال و شکوه دهد و این بانو بهترین الگو و اسوه برای بانوان می باشد.

حجت الاسلام شاکری به فرمایشات سکاندار بصیر و رهبر فرزانه انقلاب در مورد کشف حجاب و مطرح شدن حجاب اجباری و اختیاری از طرف بعضی خواص پرداخت و افزود؛ حجاب از واجبات مسلم دینی است و بانوان باید مواظب تله های دشمنان و طرحهای شیطانی استعمارگران باشند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری گفت: بنی آدم اعضای یکدیگرند و همه باید به فکر نیازمندان و بی بضاعت های اجتماع باشیم و به هرنوع ممکن به آنها کمک برسانیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا