سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٦٦٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام‌جمعه لامرد تأکید کرد؛

مُهرستان » امام‌جمعه لامرد گفت: زمانی که جوان لامردی بیکار باشد نباید از جای دیگر نیرو آورده شود. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر هاشمی شهیدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر لامرد اظهار داشت: درگذشته جوانان این منطقه برای اشتغال در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس سختی‌های زیادی متحمل می‌شدند و مورد تحقیر هم…

مُهرستان » امام‌جمعه لامرد گفت: زمانی که جوان لامردی بیکار باشد نباید از جای دیگر نیرو آورده شود.

امام جمعه لامرد

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر هاشمی شهیدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر لامرد اظهار داشت: درگذشته جوانان این منطقه برای اشتغال در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس سختی‌های زیادی متحمل می‌شدند و مورد تحقیر هم قرار می‌گرفتند.

وی افزود: امروز شهرستان لامرد دارای نعمت‌های فراوانی همچون منابع زمینی غنی و صنایع بزرگ در حال ساخت هست.

امام‌جمعه لامرد گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد چیزی عادی نیست زیرا این منطقه می‌تواند نه‌تنها مشکل اشتغال جوانان منطقه لامرد بلکه استان فارس را نیز تا حدودی برطرف کند.

هاشمی شهیدی بابیان اینکه امروز جوان تحصیل‌کرده بیکار در لامرد زیاد داریم خاطرنشان کرد: اولویت اول اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد و صنایع بزرگ در حال ساخت در این منطقه همچون آلومینیوم جنوب با جوانان لامرد باشد.

وی ادامه داد: زمانی که جوان لامردی بیکار باشد نباید از جای دیگر نیرو آورده شود و امیدواریم در آینده با بهره‌برداری از صنایع بزرگ این شهرستان شاهد بیکاری جوانان لامردی نباشیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا