سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٦٧١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد؛

مُهرستان » اولین جلسه داخلی پرسنل فرمانداری شهرستان لامرد پس از انتصاب شبانی نژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان لامرد برگزار گردید. به گزارش مُهرستان به نقل از لامردستان؛ حسین شبانی نژاد چشم انداز پیشرفت شهرستان و سرعت بخشیدن به حرکت در همه ابعاد را از مهمترین اهداف خود در مسوولیت عالی ترین مقام اجرایی…

مُهرستان » اولین جلسه داخلی پرسنل فرمانداری شهرستان لامرد پس از انتصاب شبانی نژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان لامرد برگزار گردید.

به گزارش مُهرستان به نقل از لامردستان؛ حسین شبانی نژاد چشم انداز پیشرفت شهرستان و سرعت بخشیدن به حرکت در همه ابعاد را از مهمترین اهداف خود در مسوولیت عالی ترین مقام اجرایی شهرستان لامرد عنوان کرد .

شبانی نژاد_فرماندار لامرد

 فرماندار شهرستان لامردتوانمندی های بسیار بالای نیروهای فرمانداری را از حیث تخصص و تجربه به عنوان یک پتانسیل بسیار عالی و قابلیت ارزشمندی برای به فعلیت رسیدن برشمرد.شبانی نژاد اضافه کرد: اینجانب همواره از توان بالای نيروهاي فرمانداری سخن گفته ام .تقویت متقابل این دیدگاه از سوی همکاران و فرماندار ضامن چابکتر شدن حوزه خدمات رسانی به مردم می باشد.

این مقام اجرایی شهرستان با توجه به تثبیت فضای سیاسی شهرستان لزوم حفظ آرامش در فضای عمومی زندگی مردم و پرهیز از سیاست کاری و سیاست بازی را بسیا مهم ارزیابی نمود.شبانی نژاد اضافه کرد؛ اقتدار فرمانداری می تواند اثرات سازنده و بسیار مثبتی در شهرستان داشته باشد
وی گفت: نحوه رفتار یک نیروی فرمانداری بسیار مهم می باشد و هر کارشناس فرمانداری رده بالاتری از یک رییس اداره دارند.

ارتقای جایگاه فرمانداری انجام کار مردم را بسیار تسهیل می کند

نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد گفت: سطح تصمیم گیریها نیز باید رعایت شده و مشورت های لازم صورت بپذیرد.حسین شبانی نژاد که هفته گذشته و در اولین هفته کاری خود در جلسه استانداران و فرمانداران سراسر کشور در تهران شرکت کرده بود با اشاره به مطالب مطرح شده در این جلسه گفت: در حال حاضر سطح رضایتمندی مردم از ادارات مطلوب نیست که دلایل خودش رادارد.پس باید قانون را سر لوحه کار قرار دهیم و تلاش کنیم امورات مردم و حتی مسوولین ادارات اجرایی در چهارچوب قانونی در عین حفظ عزت نفس کار ایشان به بهترین نحو انجام گیرد.

وی اضافه کردمردم در زندگی شخصی و اجتماعی خود دچار مشکلات بسیاری هستند و ما کمک کنیم تا گرهی از مشکلات مردم باز کنیم
🔸فرماندار لامرددر زمینه تسهیل روند انجام خدمات رسانی به مردم بیان کرد:تلاش برای این هست که سیستم در روال خود حرکت کند و مردم کمتر به فرمانداری مراجعه کنند و باید سیستم خدمات فرمانداری در راستای توسعه شهرستان به روز گردد

شبانی نژاد افزود؛ باید تلاش کنیم شهرستان در راستای توسعه پیش رو باشد.زمان بازیهای سیاسی تمام شده است .نیرو پروری یکی از عناصر مهم پیشرفت و توسعه یک شهرستان یا استان می باشند.
چرا باید فضای مایوس کننده و تخریبی در شهرستانی با پتانسیل لامرد داشته باشیم . امروز مردم ما صاحب تحلیل هستند و خود بهتر میدانند که راه صواب و غیر صواب در حرکت کدام می باشد.

سیاستهای کلان کشور آن چیزی است که مقام معظم رهبری مشخص کرده و حرکت دولت تدبیر و امید نیز به همین سبک و سیاق می باشد.
ما در فرمانداری مستقل هستیم و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد که فرمانداری از بیرون مهندسی گردد.در ادامه این جلسه پیشاهنگ معاونت فرمانداري و پرسنل فرمانداری به ارائه گزارش پرداخته و پیشنهادات خود را به فرماندار لامرد ارائه نمودندشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا