اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٦٨٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با همت پژوهش سرای خیام؛

مُهرستان » با حضور موسوی فرماندار شهرستان مُهر، سلامی مدیر آموزش و پرورش مُهر، و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و مسئولین ادارات شهرستان، نمایشگاه آثار و تولیدات علمی، ادبی، هنری و دست ساخته های دانش آموزان مدارس تحت پوشش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهر در محل سالن دانش افتتاح شد. به گزارش مُهرستان؛…

مُهرستان » با حضور موسوی فرماندار شهرستان مُهر، سلامی مدیر آموزش و پرورش مُهر، و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و مسئولین ادارات شهرستان، نمایشگاه آثار و تولیدات علمی، ادبی، هنری و دست ساخته های دانش آموزان مدارس تحت پوشش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهر در محل سالن دانش افتتاح شد.

به گزارش مُهرستان؛ در این نمایشگاه که با تلاش و مدیریت پژوهش سرای خیام و همکاری مدیران مدارس و مساعدت مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد آثار برتر علمی، ادبی، هنری و دست ساخته های برتر دانش اموزان به مدت ده روز در معرض دید علاقه مندان خواهد بود.

سلامی مدیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح نمایشگاه ضمن تقدیر از عوامل برگزاری، در سخنانی گفت: تاثیرگذارترین عامل توسعه یک کشور آموزش مناسب است تا تغییر مبانی تولید سنتی به تولید مدرن اتفاق نیفتد توسعه یافتگی اتفاق نمی افتد. کاری که در کشورهای توسعه یافته رخ داده است. زیر بنای این تغییر در مدارس و آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد؛ در قرآن خداوند می فرماید: فتبارک الله احسن الخالقین. این احسن الخالقین یک پیام دارد که خدا بهترین خالقان است. پس ما خالقان دیگری هم داریم. دانش آموزی که یک ایده را پرورش داده و به مرحله تولید می رساند یک خالق است. معلمی که یک اثر ادبی را می آفریند یک خالق است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مُهر افزود؛ در آموزش و پرورش یکی از جاهایی که این تغییر مبانی تولید سنتی به مدرن صورت می گیرد همین پژوهش سراهاست. باید پژوهش سراها حمایت شوند. بنده از فرماندار محترم خواسته ام که در اعتبارات منطقه ای یک ردیف خاص برای پژوهش سرای خیام باز کنند.

این نمایشگاه با شعر خوانی چهار نفر از فرهنگیان شاعر, نی نوازی یک نفر از فرهنگیان دیگر و اجرای نمایشی از یکی از حکایات گلستان سعدی توسط دانش اموزان مدرسه فاطمه الزهرا همراه بود.
در پایان این مراسم از دانش آموزانی که صاحب آثار برتر بودند, تقدیر بعمل آمد

آموزش_پرورش_مُهر

آموزش_پرورش_مُهر

آموزش_پرورش_مُهر

آموزش_پرورش_مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا