سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٠٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان » شبانی نژاد در ادامه یکی از عواملی که موجب می شود دانش آموزان از معضلات دور شوند را حمایت خانواده ها و نظارت آن ها دانست وافزودند: برنامه های پیشگیرانه باید به گونه طرحی شود تا موجب تقویت عامل های باز دارنده گردد و عامل مخاطره آمیز را تعضیف کند. به گزارش مُهرستان؛ عبدالحسین شبانی…

مُهرستان » شبانی نژاد در ادامه یکی از عواملی که موجب می شود دانش آموزان از معضلات دور شوند را حمایت خانواده ها و نظارت آن ها دانست وافزودند: برنامه های پیشگیرانه باید به گونه طرحی شود تا موجب تقویت عامل های باز دارنده گردد و عامل مخاطره آمیز را تعضیف کند.

به گزارش مُهرستان؛ عبدالحسین شبانی نژاد کارشناس مسائل آسیب شناسی اجتماعی در حاشیه برگزاری جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت علمی،تربیتی دانش آموزان در دبیرستان دخترانه دوره اول سمیه شهرستان لامرد در گفتگو با مُهرستان با اشاره به این نکته که برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانش آموزان باید والدین روشهای صحیح را بدانند تا بتوانند از ابتلای فرزندان خود به این انحرافات جلوگیری کنند.

شبانی نژاد در ادامه یکی از عواملی که موجب می شود دانش آموزان از معضلات دور شوند را حمایت خانواده ها و نظارت آن ها دانست وافزودند: برنامه های پیشگیرانه باید  به گونه طرحی شود تا موجب تقویت عامل های باز دارنده گردد و عامل مخاطره آمیز را تعضیف کند.
وی در بخشی از صحبت هایشان در خصوص برنامه های کاهش انحرافات اجتماعی در بین دانش آموزان مدارس خاطر نشان کردند:اگر بتوانیم محیط مدرسه را در قالب تشویق انجمن ها و تشکل های دانش آموزی، جشنواره های علمی ،هنری وترتیب فعالیت های جایگزینی شادی آور کنیم آن وقت است که می توانیم یک جامعه آسوده از آسیب را به وجود بیاورم.

آسیب های اجتماعی

آسیب های اجتماعیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا