سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٢٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مُهر؛

مُهرستان » رماندار شهرستان مُهر طی سخنانی در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی ریحانه النبی (س) شهرداری مُهر برگزاری رویدادهای فرهنگی – مذهبی ریحانه النبی و یادواره شهدا در شهرستان ابراز خرسندی کرد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ، فرماندار شهرستان مُهر در این مراسم گفت: شهرستان مُهر با برگزاری همایش ملی ریحانه النبی (س) به عنوان…

مُهرستان » رماندار شهرستان مُهر طی سخنانی در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی ریحانه النبی (س) شهرداری مُهر برگزاری رویدادهای فرهنگی – مذهبی ریحانه النبی و یادواره شهدا در شهرستان ابراز خرسندی کرد.

فرماندار مُهر
به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ، فرماندار شهرستان مُهر در این مراسم گفت: شهرستان مُهر با برگزاری همایش ملی ریحانه النبی (س) به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی – ورزشی منطقه جنوب و همچنین یادواره شهدای شهرستان که به زودی برگزار خواهد شد ، با عطر فاطمه (س) و شهدا معطر شده است.

وی افزود: در همایش ملی ریحانه النبی (س) شخصیت های برجسته ملّی و همچنین نمایندگانی از طرف مراجع عظام حضور یافتند و برای چند روز این برنامه بزرگ فرهنگی – مذهبی به تیتر رسانه های کشور تبدیل شد.
فرماندار شهرستان مُهر اظهار داشت: ریحانه النبی (س) دستاوردهای معنوی زیادی برای منطقه و حتی در سطح ملی داشته است ، جمع آوری آثار ادبی با موضوع حضرت فاطمه الزهرا (س) که در دو مجموعه کتاب «ماه بانو» و «مهربانو» در ۷۰۰ صفحه چاپ شد یکی از دستاوردهای این همایش ملی بود.

وی ادامه داد: در برگزاری این همایش بزرگ شیعه و سنی در کنار هم تلاش کردند و عملاً ریحانه النبی (س) به مهمترین محور وحدت در منطقه تبدیل شده است.
سید محمد موسوی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان مُهر، گفت: به زودی یادواره شهدای شهرستان مُهر نیز برگزار خواهد شد که نقش مهمی در انتقال مفاهیم شهادت و فرهنگ ایثارگری به نسل جدید ایفا می کند.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان مُهر در ادامه به برخی اقدامات در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید بسیاری از ناممکن ها ، ممکن شد. تا چهار سال قبل مردم حتی تصورش را نمی کردند که اکثر روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شوند. شهرداران و دهیاران شهرستان حتی نمی توانستند تصور اعتباری تا این حد در حساب دهیاری ها داشته باشند. تصور اینکه در روستاهایی مثل مزایجان و دارالمیزان و … که از محروم ترین روستاها بودند زمین های چمن مصنوعی احداث شود برای مردم ممکن نبود.

وی ادامه داد: جامعه ورزش شهرستان نمی توانستند تصور کنند در شهرستان بیش از ۱۰ زمین چمن مصنوعی کمتر از چندماه احداث شود و یا حتی کلنگ زنی بزرگترین پروژه ورزشی تاریخ منطقه با اعتبار ۱۵ میلیارد تومانی حتی برای خود ما مسئولین قابل تصور نبود.
موسوی افزود: کلنگ زنی پروژه بزرگ مجموعه گردشگری لاور مُهر با همه مشکلاتی که پیش رو داشت یکی دیگر از ناممکن ها بود که ممکن شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا