اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٣٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد؛

مُهرستان » فرماندار شهرستان لامرد در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لامرد ماموریت این ستاد را بسیار مهم و ظریف و در عین حال تخصصی تلقی نمود. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لامرد با حضور امامان جمعه…

مُهرستان » فرماندار شهرستان لامرد در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لامرد ماموریت این ستاد را بسیار مهم و ظریف و در عین حال تخصصی تلقی نمود.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لامرد با حضور امامان جمعه دائم و موقت شهرستان و اعضای این ستاد در فرمانداری لامرد با محوریت موضوع تعطیلات عید نوروز و ماموریت این ستاد در این ایام تشکیل گردید.

شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد تلاش برای تغییر ذهنیت جامعه از این موضوع که ماموریت دست اندرکاران این ستاد فقط در حوزه حجاب میباشد را ضروری خواند.

فرماندار لامرد ایجاد فضای اعتماد و پرهیز از برخوردهای قهری و ناشایست، حفظ کرامت تک تک شهروندان و از آن مهمتر میهمانان نوروزی را امر بسیار ضروری در ماموریت های این ستاد و هم چنین مامورین زحمت کش نیروی انتظامی عنوان نمود.

حسین شبانی نژاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر را مولود انقلاب اسلامی و برگرفته از یکی از مهمترین شعائر دین مبین اسلام دانست و آن را ستاد دوستی، شفقت و مهربانی در عین تذکر به جا و ضروری ارزیابی کرد و انجام روشهای جدید در شیوه اجرای ماموریت ها و بهره برداری از تکنولوژی های به روز از دیگر خواسته های فرماندار لامرد بود.

فرمانداری لامرد

فرمانداری لامردشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا