اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٣٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره میراث فرهنگی لامرد؛

مُهرستان » رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری لامرد ضمن اعلام آمادگی جهت پذیرایی از مسافران نوروزی اعلام کرد که محدودیتی برای ورود مسافران به شهرستان لامرد نداریم. به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لامرد در جمع خبرنگاران با اعلام آمادگی جهت پذیرایی از میهمانان نوروزی اظهار…

مُهرستان » رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری لامرد ضمن اعلام آمادگی جهت پذیرایی از مسافران نوروزی اعلام کرد که محدودیتی برای ورود مسافران به شهرستان لامرد نداریم.

به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لامرد در جمع خبرنگاران با اعلام آمادگی جهت پذیرایی از میهمانان نوروزی اظهار داشت: گردشگری امری فرابخشی است. توسعه این صنعت به وسیله یک دستگاه تحقق پیدا نمی کند و همه دستگاه ها در توسعه این صنعت سهیم هستند.

مسعود تقی زاده با اشاره به تشکیل ستاد تهسیلات نوروزی در شهرستان گفت: تعداد ۷ کمیته در حوزه های مختلف، اسکان، اطلاع رسانی، امنت، خدمات و … به ارائه خدمات به میهمانان و مسافران نوروزی به شهرستان لامرد خواهند پرداخت.

تقی زاده درخصوص اسکان مسافران نوروزی عنوان کرد: اداره آموزش و پرورش با در اختیار گذاشتن ۲۲ مدرسه و ۱۰۸ کلاس پذیرای مسافران نوروزی در کل شهرستان خواهد بود و با توجه به فراهم کردن امکانات لازم در پارک ها محدودیتی برای ورود و پذیرش میهمانان نوروزی نداریم.

وی از افزایش ۲۰ درصدی ورود مسافران نوروزی در سال گذشته در شهرستان لامرد خبر داد و گفت: در نوروز ۹۶ بیش از ۳۵ هزار نفر وارد شهرستان شدند که از این تعداد ۲۷ هزار نفر در مدارس اسکان داده شد. در طول سال هم ۵۰ هزار نفر به شهرستان لامرد سفر کردند.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری لامرد با تاکید بر معرفی آثار و جاذبه های گردشگری و تفریحی ابراز داشت: مجموعه تفریحی تنگ ترمان، چشمه آب گرم لامرد، امام زاده شاه فرج الله، مجموعه تاریخی علیخانی در اشکنان، موزه تاریخی علامرودشت و ده ها آثار و جاذبه تاریخی دیگر در شهرستان وجود دارد که مسافران نوروزی می توانند از این جاذبه بازدید و دیدن نمایند.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی لامرد از ورود یک سرمایه گذار جهت ساماندهی چشمه آب گرم خبر داد و ضمن هشدار به مسافرانی که از این چشمه استفاده خواهند کرد گفت: افراد زیر ده سال و بالای ۵۰ سال به تنهایی وارد چشمه نشوند و بقیه افراد هم حتما به هشدار های نصب نشده در آن محل توجه نمایند تا مانع هرگونه حادثه تلخ برای مسافران شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا