اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٤٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
خطیب نماز جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین شهر مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ خطیب جمعه مُهر با اشاره به فضیلت امانتداری گفتند این امانتداری موجب اعتماد بیشتر می شود و اگر زوجین امانتداری…

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین شهر مُهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد.

امام جمعه مُهر_شاکری

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ خطیب جمعه مُهر با اشاره به فضیلت امانتداری گفتند این امانتداری موجب اعتماد بیشتر می شود و اگر زوجین امانتداری را در حق همدیگر رعایت کنند حلاوت بیشتری در خانواده حاکم می شود.

امام جمعه مهر میلاد سرتاسر نور امام باقر (ع) را تبریک گفت و با قرائت حدیثی از آن حضرت گفت: سوء الظن باعث تکدر خاطرها و تشنج روان می شود.
این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: روز اول فروردین با شهادت امام هادی(ع) مصادف شده است که به فال نیک می گیریم و توصیه کردند باید مراقب بود که حرمت آل الله علیهم السلام محفوظ و مصون بماند وانشاءالله مشمول الطاف آن حضرت قرار بگيريم.

حجه الاسلام شاکری به فرمایشات اخیر رهبری فرزانه امام جامعه مسلمين پرداخت و گفت: اشرافی گری آفت بزرگی است که امروز به جان جامعه و مسئولين ما افتاده است .

وی افزود؛ اگر مسئولان در میان مردم بنشینند و با آنها گفتگو کنند کار شایسته ای است اگر چه ممکن است بعضی انتقاد کنند لکن منتقد باید اصلاح شود.

شاكري در پایان از مجریان مراسمات فاطمی و یادواره شهدای عزیز و گرانسنگ تقدیر و تشکر نمود و گفت: فضای شهرستان فاطمی و شهدایی شد

امام جمعه مُهر با اظهار كاربسيار خوب وعالي يادواره شهدا و ضمن تقدير و تشکر از پرسنل ناحیه مقاوت شهرستان مهر و فرماندهی محترم آن جناب سرهنگ رضایی و تمامی پاسداران و رزمندگان و خانوادههاي معزز و معظم شهدا و بسیجیان در صورت برگزاري مجدد اين مراسمات معنوي و نوراني پيشنهاد كرد و گفت: ایکاش برای خانواده معظم شهدا و رزمندگان و پیشکسوتان و کسانی که با آهنگران عزیز و اسدی دلاور خاطراتی داشتند جلسه ای گرفته مي شد و وفاداری این ملت با امامين انقلاب و نظامشان و آرمانهای شهدا را تجدید می کردند و خاطرات آن دوران مهم و سرنوشت ساز مجددا مرور می شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا