اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٧٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون فرماندار مُهر:

مُهرستان: با حضور دکتر علوی وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید ، دومین جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های مُهر و لامرد در محل سالن معلم لامرد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ غلامپور معاون فرماندار مهر در این جلسه گفت: در دولت تدبیر و امید نگاه مسئولان تغییر کرده و امیدواری در…

مُهرستان: با حضور دکتر علوی وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید ، دومین جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های مُهر و لامرد در محل سالن معلم لامرد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ غلامپور معاون فرماندار مهر در این جلسه گفت: در دولت تدبیر و امید نگاه مسئولان تغییر کرده و امیدواری در بین اهالی شهرستان مُهر بوجود آمده و مسئولان اجرایی همکاری خوبی با مردم داشته و نگاه ، نگاهِ خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: حاصل این نگاه وحدت و همدلی که در بین مسئولان بوجود آمده این است که در شهرستان مُهر یک کارگاه سازندگی در حوزه های مختلف شکل گرفت. باحضور دکترعلوی نماینده محترم و همراهی ایشان ، خدمات خوبی را شاهد بوده ایم.

مجید غلامپور ، تصریح کرد: کارهای بزرگی انجام شده ، در اکثر نقاط شهرستان مُهر طرح بهسازی روستاها انجام شده است ، گازرسانی به شهرستان  و اتفاقات بزرگ دیگر در سایه وحدت و همدلی انجام شده است.

معاون فرماندار مُهر با اشاره به بحث اشتغال ، عنوان کرد: اشتغال دغدغه همه ی مردم و مسئولین است ، شهرک صنعتی مُهر که تا قبل از این دولت در رکود کامل بود ، امروز حدود ۱۴ کارگاه در آن فعال است. پالایشگاه بنزین و اتان گیری در شهرستان مُهر فعال هستند و امیدواریم با توجه به اینکه هردو از پروژه های اقتصاد مقاومتی فارس هستند ، تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره برداری از هردو آنها باشیم .

وی ابراز داشت: در حوزه سیاسی دو انتخابات بزرگ را پشت سر گذاشتیم ، فضای باز سیاسی و احساس آرامشی که در بین مردم به وجود آمده بود، باعث شد مردم حضوری حداکثری داشته باشند.

معاون فرماندار مُهر در پایان گفت: در بحث فرهنگی در پایان سال ۹۶ دو رویداد فرهنگی در شهرستان برگزار شد، همایش ملی ریحانه النبی به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی خطه جنوب  برای دومین سال با حضور شخصیتهای ملی برگزار شد و همچنین یادواره شهدای شهرستان مُهر که با حضور خوب اقشار و گروه های مختلف سیاسی برگزار شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا