یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٨٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
وزیر کار در منطقه ویژه اقتصادی لامرد مطرح کرد؛

مُهرستان » علی ربیعی صبح امروز طی سفر به شهرستان لامرد و در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید داشته اند استفاده مطلوب از معادن نقش ارزنده ای در توسعه زیربنایی اقتصاد کشور دارد  که این منطقه در فرآیند بهره برداری از معادن نقش بارزی دارد. به گزارش…

مُهرستان » علی ربیعی صبح امروز طی سفر به شهرستان لامرد و در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید داشته اند استفاده مطلوب از معادن نقش ارزنده ای در توسعه زیربنایی اقتصاد کشور دارد  که این منطقه در فرآیند بهره برداری از معادن نقش بارزی دارد.

علی ربیعی

به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ وی در ادامه این بازدید گفت: با توجه به مجموعه موانع فرارو به نظر می رسد که مدیران این منطقه مدیریت مناسبی را برای استفاده حداکثری از امکانات موجود بکار بسته اند که در جای خود قابل تقدیر است و امیدواریم همین روند با شدت بیشتری ادامه یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از سخنانش در جمع خبرنگاران در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اشاره به ایجاد فرصت های شغلی و سوق دادن سرمایه ها در مسیر تولید صنایع مادر افزود؛ مراکز میزبان این صنایع از وضعیت مناسب اقتصادی برخوردار شوند و در کنار ایجاد رونق اقتصادی روند مهاجرت به مراکز بزرگ جمعیتی نیز متوقف شود.

وی با اشاره به اهمیت صنایع پایین دستی افزود: احداث بزرگترین کارخانه شمش آلومینیوم کشور که از نظر فناوری نیز منطبق بر آخرین متدهای فنی در این صنعت است، ضمن کاهش نرخ بیکاری سبب فراهم شدن زمینه های اشتغال فراوانی می شود که این امر در صنایع پایین دست آلومینیوم نمود بیشتری دارد.

ربیعی همچنین به آثار سازنده ایجاد خوشه های صنعتی مرتبط با صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد  اشاره و تصریح کرد: ایجاد بستر برای تامین آسایش و رفاه بیشتر ساکنان در نواحی پیرامونی این مطقه در چارچوب اهداف نظام اسلامی و برنامه های دولت تفسیر می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اهمیت این منطقه پیگیر حل و فصل برخی چالش‌ها در ابعاد گوناگون خواهیم بود تا هر چه سریع‌تر شاهد بهره برداری از صنایع مختلف در این منطقه باشیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا