یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

مُهرستان: دکتر ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به منظور بازدید از شهرستان های جنوبی فارس در منطقه حضور یافته بود ، در مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری تامین اجتماعی شهرستان مُهر بیان داشت که اصرار داریم مهریها و لامردی ها باید اولیت استخدام در پروژه های بزرگ منطقه باشند. به گزارش…

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

مُهرستان: دکتر ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به منظور بازدید از شهرستان های جنوبی فارس در منطقه حضور یافته بود ، در مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری تامین اجتماعی شهرستان مُهر بیان داشت که اصرار داریم مهریها و لامردی ها باید اولیت استخدام در پروژه های بزرگ منطقه باشند.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ دکتر ربیعی ، در این مراسم گفت: آقای علوی نماینده محترم اینقدر مسائل مُهر را پیگیری می کنند که تصور می کردم اهل مهر هستند ، درخواست احداث درمانگاه تامین اجتماعی هم با آقای نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور ، شخصاً پیگیری می کنم.

وی افزود: در جلسه ای که با حضور کارگروه اشتغال مُهر و لامرد برگزار شد مسائل و مشکلات کارگری بررسی شد و در سال ۹۷ با پروژه هایی که در منطقه به پیش می رود و با اصراری که ما داریم مهری ها و لامردی ها حتماً اولویت استخدام پروژه های بزرگ ما هستند و ما در این منطقه حداقل به ۳ تا ۴ هزار شغل نزدیک خواهیم شد که عدد قابل توجهی است و می تواند ۸۰درصد مسئله بیکاری ما را حل کند.

وی ادامه داد: این تعهد ماست و بخشنامه هم خواهیم کرد که مهریها و لامردی ها اولویت در اشتغال باشند.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در پایان با تاکید بر امر آموزش ، گفت: سازمان فنی و حرفه ای نیز باید مهارت افزایی کند تا جوانان آموزش های لازم را ببینند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا