سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٩٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مُهر:

مُهرستان: فرماندار مُهر در کارگروه مشترک اشتغال لامرد و مهر که با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ، ابراز داشت که براساس مولفه های موجود دریافت تسهیلات با نرخ و بهره مختص مناطق مرزی باید در مهر و لامرد انجام شود. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سید محمد موسوی…

فرماندار مهر

مُهرستان: فرماندار مُهر در کارگروه مشترک اشتغال لامرد و مهر که با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ، ابراز داشت که براساس مولفه های موجود دریافت تسهیلات با نرخ و بهره مختص مناطق مرزی باید در مهر و لامرد انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سید محمد موسوی در شروع سخنان خود جهت معرفی شهرستان مُهر ، گفت: شهرستان مُهر در ۱۲ کیلومتری دریا و در جوار تمدن و پایتخت اقتصادی ایران قرار گرفته است و بزرگترین پالایشگاه گاز شیرین کشور در این شهرستان نزدیک به یک پنجم گاز مصرفی کل کشور را  تامین می کند.

وی افزود: پالایشگاه در حال ساخت استحصال اتان با سرمایه گذاری ۴هزار میلیاردی و همچنین دومین پالایشگاه بنزین استان فارس با پیشرفت فیزیکی بالا  ، علاوه بر آن تعدادی صنایع کوچک در شهرک صنعتی مهر در حال ساخت است منتهی در بحث تسهیلات ما با مشکلاتی مواجه هستیم.

فرماندار شهرستان مُهر تصریح کرد: تقاضاهای ما برای تسهیلات اشتغال روستایی بیش از ۱۰۰ میلیارد است اما متاسفانه سهم شهرستان مُهر به ۱۰ میلیارد هم نمی رسد. قطعاً این ظرفیت در شهرستان های مُهر و لامرد وجود دارد که اشتغال استان فارس را تامین کند.

موسوی در پایان ابراز داشت: شهرستان های مُهر و لامرد مرزی هستند و متاسفانه این مهم کمتر مورد توجه قرار گرفته است ، در همین بحث تسهیلات ، مناطق مرزی تسهیلاتی با بهره کمتر را دریافت می کنند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا