چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٩٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون استاندار فارس:

به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از خبرگزاری فارس ، هادی پژوهش جهرمی عصر دیروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان‌های لامرد و مهر که با حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن اجتماعات فرمانداری لامرد برگزار شد اظهار داشت: لامرد و مهر می‌تواند جایگزین خیلی از فرصت‌هایی که در مناطق مرکزی…

به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از خبرگزاری فارس ، هادی پژوهش جهرمی عصر دیروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان‌های لامرد و مهر که با حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن اجتماعات فرمانداری لامرد برگزار شد اظهار داشت: لامرد و مهر می‌تواند جایگزین خیلی از فرصت‌هایی که در مناطق مرکزی و شمالی استان فارس از دست می‌دهیم بشود.

وی افزود: عمده درآمد استان فارس از محل کشاورزی بوده چراکه فارس یک استان صنعتی نیست.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار فارس گفت: بارندگی امسال در ۶۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده، متوسط بارندگی در سطح استان فارس حدود ۹۰ میلی‌متر بوده است.

پژوهش جهرمی ادامه داد: اگر شرایط اقتصادی مردم دچار دگرگونی شد به‌سرعت نمی‌شود چیزی جایگزین کرد و من بارها این نکته را گفته‌ام که لامرد و مهر می‌توانند بدل خوبی برای پذیرش نیروی کار باشند.

وی خاطرنشان کرد: آسیب‌های اجتماعی و جرم و جنایات در لامرد مهر دارای کم‌ترین نرخ است زیرا مردم این مناطق متدین هستند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار فارس با تأکید براینکه سرمایه‌گذاری در لامرد و مهر سرمایه‌گذاری در تمام استان فارس بوده و همه بسترها فراهم است خطاب به وزیر کار تصریح کرد: الحاق دریا از سوی هیئت دولت مصوب و انجام‌شده است و موانعی که در شورای امنیت ملی است برداشته شود تا این الحاق صورت بگیرید.

وی اضافه کرد: قطعاً وصل شدن به دریا و ایجاد بندر و اسکله اقتصادی و تجاری می‌تواند نه‌تنها مناطق مرکزی و شمالی استان فارس را پوشش دهد بلکه استان‌های هم‌جوار دیگر مانند استان کهگیلویه و بویراحمد را هم به‌نوعی تحت پوشش خود قرار می‌دهد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا