چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨١٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین شهر مهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر در ابتدای خطبه اول مراحل پیشگیری از طلاق را چهار مرحله برشمرد و گفت: این…

مُهرستان » نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین شهر مهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مُهر برگزار شد.

شاکری_امام جمعه مُهر

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجت الاسلام شاکری امام جمعه مُهر در ابتدای خطبه اول مراحل پیشگیری از طلاق را چهار مرحله برشمرد و گفت: این مراحل ابتدا درونی و در خفا باید انجام بگیرد و در مرحله چهارم است که شقاق و اختلاف عمیق تشخیص داده شد نوبت به پرونده سازی و محکمه می رسد.

حجت الاسلام شاکری اعتکاف را فرصتی کم نظیر برای خودسازی معرفی کرد و اظهار کرد؛ این ایام مبارک اعتکاف متعلق است به حضرت امام امیرالمومنین (ع) و دخت گرامی اش عقیله العرب که همه باید این ملاحظات را منظور دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه با تبریک روز جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد؛ اسلام به این ملت و نظام آبرو و اعتبار جهانی داده و امروز هم مردم پشتیبان اسلام و قرآن می باشند و الا این همه حافظ قرآن و مدافع حرم و ولایت و امامت نداشتیم.

خطیب جمعه مُهر ادامه داد؛ مردم از ربای بانکی و رشوه و اختلاس و حقوق نجومی و … گله دارند و مورد نهی و نفی اسلام و قرآن نیز می باشد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا