چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٢٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مُهر خبر داد؛

مُهرستان» رئيس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهر در خلال اجرای طرح آرامش بهاری و خیمه های معرفت دینی از تعداد ۲ وقف جدید خبر داد. به گزارش مُهرستان؛ حمید باقری در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: اولین وقف جدیدسال نو توسط واقف خیراندیش سلمان بهامین شامل عرصه واعیان یک باب منزل مسکونی بازیربنای…

مُهرستان» رئيس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهر در خلال اجرای طرح آرامش بهاری و خیمه های معرفت دینی از تعداد ۲ وقف جدید خبر داد.

به گزارش مُهرستان؛ حمید باقری در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: اولین وقف جدیدسال نو توسط واقف خیراندیش سلمان بهامین شامل عرصه واعیان یک باب منزل مسکونی بازیربنای ۱۲۰ مترمربع وبه ارزش ۱۶۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

وی افزود؛ کمک هزینه تحصیل ایتام صغیر وکمک به بیماران شهرستان مهرازنیات اولین وقف جدیدسال جاری در شهرستان است.

باقری با اشاره به اینکه وقف دوم نیز یک قطعه زمین مسکونی به مساحت ۶۲۱ مترمربع، بانیت توسعه حسینیه چهارده معصوم(ع) روستای هرج توسط واقف خیراندیش سیدعبدالحسن موسوی به ارزش ۳۰۰میلیون ریال می باشد.

رئيس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مُهر با اشاره به محرومیت شهرستان های جنوبی استان سنت حسنه وقف را یکی از راهکارهای محرومیت زدایی این مناطق و بخصوص شهرستان مهر دانست و تصریح کرد: از ابتدای سال جاری به همت خیرین نیکوکار شهرستان تعداد ۲ وقف جدید صورت گرفته است که جا دارد از واقفین محترم تقدیر بعمل آید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا