چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٤٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار بوشهر خبر داد؛

مُهرستان » استاندار بوشهر گفت: با توجه به این که مسیر جم به فیروزآباد به عنوان یکی از مهمترین راه‌های خروجی استان بوشهر در جنوب این استان قرار دارد، لازم است که در یک پروژه بزرگراهی اجرا شود. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ عبدالکریم گراوند در بازدید از مسیر جم در استان بوشهر به فیروزآباد…

مُهرستان » استاندار بوشهر گفت: با توجه به این که مسیر جم به فیروزآباد به عنوان یکی از مهمترین راه‌های خروجی استان بوشهر در جنوب این استان قرار دارد، لازم است که در یک پروژه بزرگراهی اجرا شود.

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ عبدالکریم گراوند در بازدید از مسیر جم در استان بوشهر به فیروزآباد در استان فارس اظهار داشت: با توجه به این که این مسیر به عنوان یکی از مهمترین راه‌های خروجی استان بوشهر در جنوب این استان قرار دارد، لازم است که در یک پروژه بزرگراهی اجرا شود.

 وی افزود: البته وزارت راه و شهرسازی با درک تاثیرگذاری این مسیر به دنبال ایجاد بزرگراه در این محور است که با مشارکت وزارت نفت انجام می‌شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: این پروژه که به عنوان یک طرح ملی محسوب می‌شود نیازمند پیگیری نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی است که تاکنون اقدامات مناسبی برای اجرایی‌شدن آن انجام شده است.

گراوند عنوان کرد: البته برای این که حجم این محور مواصلاتی را از یک باند دوطرفه کم کنیم، باند دوم این مسیر به زودی آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: امسال در برنامه راهبردی و عملیاتی راه‌های استان بوشهر، اجرای باند دوم مسیر جم به فیروزآباد به عنوان یک اولویت تعریف شده است.

گفتنی است مسیر جم_فیروزآباد_شیراز؛ منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و شهرستان های جنوبی فارس را به مرکز استان فارس و کشور متصل کرده و یکی از مسیرهای پر اهمیت از لحاظ بار ترافیکی است.

در ایام عید نوروز این مسیر دارای بیشترین آمار سوانح رانندگی و حجم سنگین ترافیک بود. هم اکنون ۵۵ کیلومتر از این باند دوم این مسیر ۳۰۰ کیلومتری در حال احداث است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا