یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٥٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور معاون شرکت غله فارس؛

مُهرستان » با حضور جباری معاون شرکت غله و بازرگانی منطقه ۳و پس از بازدید از مراکز خرید علامرودشت و کارخانه آرد نصر لامرد، پس از تست سامانه خرید عملا خرید دو محصول گندم و کلزا بصورت تضمینی آغاز شد. به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ مراکز خرید تعاونی روستایی اشکنان ،علامرودشت و ترمان…

مُهرستان » با حضور جباری معاون شرکت غله و بازرگانی منطقه ۳و پس از بازدید از مراکز خرید علامرودشت و کارخانه آرد نصر لامرد، پس از تست سامانه خرید عملا خرید دو محصول گندم و کلزا بصورت تضمینی آغاز شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ مراکز خرید تعاونی روستایی اشکنان ،علامرودشت و ترمان نیز پس از تجهیز ،کار خویش را آغاز خواهند کرد.

امسال ضمن اینکه عملیات خرید یک هفته زودتر از سنوات قبل شروع گردید یک مرکز خرید کلزا نیز در بخش علامرودشت راه اندازی می شود تا کشاورزان عزیز علامرودشتی محصول خویش را در آن بخش بدون طی مسافت علامرودشت -لامرد تحویل دهند.

کشاورزان به چند نکته در خصوص تحویل گندم و کلزا توجه داشته باشند:
۱-خرید بر اساس سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی انجام می شود بدین معنا که زارعین با نامی که در سامانه ثبت شده است گندم خویش را تحویل می دهند.‌
۲-به همراه داشتن کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی الزامیست.

۳-تحویل کلزا نیاز به معرفی نامه از جهاد کشاورزی می باشد که توسط کارشناس مستقر در مرکز خرید صادر می گردد.
۴-کشاورزان محترم در ارایه شماره حساب دقت فرمایند که منجر به برگشت چک لیست از بانک نگردد،چون در صورت برگشت چک لیست کل کشارزان آن چک لیست از صف انتظار خارج می شود و در پرداخت تاخیر ایجاد می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا