چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٥٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس گمرک لامرد خبر داد؛

مُهرستان » رئیس گمرک منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لامرد استان فارس گفت: واردات کالا از گمرک این شهرستان در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ فزونی ۲۰۸ برابری از لحاظ ارزشی و ۷۴ برابری از لحاظ وزنی داشته است. به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ عباس نجفی زاده افزود: پارسال ۸۲ هزار تن کالا به ارزش…

مُهرستان » رئیس گمرک منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لامرد استان فارس گفت: واردات کالا از گمرک این شهرستان در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ فزونی ۲۰۸ برابری از لحاظ ارزشی و ۷۴ برابری از لحاظ وزنی داشته است.

گمرک لامرد

به گزارش مُهرستان به نقل از ایرنا؛ عباس نجفی زاده افزود: پارسال ۸۲ هزار تن کالا به ارزش ۸۲۶ میلیون دلار در قالب ۹۵ پروانه گمرکی و ۳۰ هزار از طریق گمرک لامرد وارد کشور شده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که ارزش کالای وارد شده از طریق گمرک لامرد در سال پیش از آن سه میلیون و ۹۰۰ هزار دلار و وزن آن نیز معادل یک هزار و ۱۰۰ تن بوده است.

او اظهار کرد: بنابراین در مجموع می توان گفت که عملکرد گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد در سال ۹۶ روند رو به رشدی را داشته است. 

رئیس گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: عمده کالای ترانزیتی وارد شده از طریق این گمرک از نوع سرمایه ای برای تجهیز و احداث کارخانه آلومنیوم، نیروگاه برق و چندین واحد تولیدی دیگر بوده که در احداث پروژه های بزرگ ملی نقش تعیین کننده ای داشته است.

نجفی زاده افزود: تسریع در عملیات اجرای بزرگترین کارخانه تولید شمش آلومینیوم و سایر پروژه ها باعث شده تا در تعامل با منطقه ویژه اقتصادی لامرد، بر اساس نیاز، بر ساعت کاری در این گمرک افزوده شده که انتظار می رود امسال این روند افزایش محسوسی داشته باشد.

نجفی زاده ادامه داد: هم اینک اقدامات اساسی برای ارتقای سطح گمرک و توسعه آن و استقرار سایر رویه های گمرکی در دست اقدام است و در آینده نزدیک نیز شاهد اعمال رویه های مختلف گمرکی در سطح منطقه و تعمیم فعالیت به بخش های گوناگون خواهیم بود.

وی، ضمن تاکید بر لزوم تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز گمرک لامرد گفت: با توجه به وظایف ذاتی گمرک، تمام فرایند ورود و خروج کالا به منطقه ویژه تحت نظارت دقیق گمرک انجام گرفته است.

برچسب ها : گمرک لامرد


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا