چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٦١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه این هفته مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ خطیب جمعه مُهر در مورد انتخاب حکم برای اصلاح امور خانواده گفت: انتخاب حکم فقط مربوط…

مُهرستان » نماز جمعه این هفته مُهر به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر و با حضور مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

امام جمعه مُهر

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ خطیب جمعه مُهر در مورد انتخاب حکم برای اصلاح امور خانواده گفت: انتخاب حکم فقط مربوط به خانواده نمی باشد بلکه در جایی که بین آحاد جامعه و مسئولین یا دو طایفه و غیره اختلافی عميق رخ داده جا دارد که اهل حل و عقد حکم انتخاب کنید.

حجت الاسلام شاکری افزود؛ در تاریخ اسلام و انقلاب هم شواهدی از انتخاب حکم داریم برای حل اختلافات عمیق و این یک راه حل عقلائی و مناسبی می باشد.

خطیب نماز جمعه مُهر با اشاره به مناسبت های مذهبی پیش رو؛ شهادت امام کاظم علیه السلام را تسلیت گفت و افزود؛ حضرتش می فرماید اگر می خواهید قویترین مردم باشید باید به قدرت نامتناهی تکیه بزنید چه اینكه حضرتش فرمودند که اگر بر خدا تکيه بزنید قوی ترین مردم خواهی بود.

وی در بخش دیگری با اشاره به روز سلامتی و ۱۸ فروردین تصریح کرد؛ حجامت یکی از عوامل سلامتی پایدار می تواند باشد و در فصل بهار توصیه به حجامت شده است.

شاکری خاطرنشان کرد؛ حجامت کم هزینه و وعامل موثر سلامتي است و در دستورات دینی هم به آن اشاره شده است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا