چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٦٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
امام‌جمعه موقت لامرد؛

مُهرستان » امام جمعه موقت لامرد با اشاره به تکذیب سخنان وزیرکار در مورد الحاق فارس به دریا گفت: الحاق فارس به خلیج فارس در دو دولت تصویب شده و مردم انتظار دارند به سرانجام برسد. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر لامرد با اشاره به سفر مسوولان…

مُهرستان » امام جمعه موقت لامرد با اشاره به تکذیب سخنان وزیرکار در مورد الحاق فارس به دریا گفت: الحاق فارس به خلیج فارس در دو دولت تصویب شده و مردم انتظار دارند به سرانجام برسد.

امام جمعه موقت لامرد

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر لامرد با اشاره به سفر مسوولان ارشد کشور و استان به لامرد در ایام نوروز اظهار داشت: در عید نوروز شاهد حضور وزیر اطلاعات و کار در شهرستان بودیم.

وی افزود: وزیر اطلاعات که خود متعلق به این شهرستان است و سال‌ها نماینده این مردم بوده و مردم به وی رای دادند و به مجلس فرستادند.

امام‌جمعه موقت لامرد به سفر ربیعی وزیر کار به لامرد نیز اشاره کرد و گفت: وزیر کار در مورد موضوع الحاق فارس به خلیج فارس و مسائل دیگر مطالبی به‌حق و درست بیان کردند.

علوی تصریح کرد: اما آقای ربیعی هنوز پایشان را از شهرستان لامرد بیرون نگذاشته، در مصاحبه‌ای سخنان خود را تکذیب کرد که من چنین حرف‌هایی نزدم.

وی متذکر شد: وزیردر مورد الحاق فارس به دریا حرف درستی زد؛ اما اینکه آن را تکذیب کرد صحیح و درست نیست.

امام‌جمعه موقت لامرد اضافه کرد: این عیب است برای انسان که جلوی مردم حرفی بزند و بعد تکذیب کند که من نگفتم، چرا نگفتید؟ گفتید و درست هم گفتید؛ حالا فشاری آمده است؟

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی وزارت کار هم سخنان وزیر را تکذیب کرد، در حالی که تکذیبی در کار نبوده و ربیعی آن را بیان کرده است، گفت: از شخص وزیر انتظار نبود که حرف خود را تکذیب کند و از سوی دیگر نیز بهره‌برداری از طرح‌های افتتاح شده هم در این سفر جالب نبود.

امام‌جمعه موقت لامرد در ادامه سخنان خود خطاب به علوی وزیر اطلاعات نیز ابراز داشت: تکلیف الحاق استان فارس به خلیج فارس به وزارت کشور و اطلاعات سپرده شده و توقع است که وزیر اطلاعات کارهایی که از دستش برمی‌آید را در هیئت دولت انجام دهد و این انتظار و توقع عجیبی هم نیست.

وی خاطرنشان کرد: الحاق فارس به خلیج فارس در دو دولت تصویب شده است و مردم انتظار دارند حل شود.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ ۰۸:۲۰
٠
٠

با سلام خدمت مهندس باقری فرد چرا دوتا از خانه سازمانی ها یکی در شهر گراش و دیگری در شهر لامرد رو مزایده نزاشتید شنیده ها حاکی از اون هستش که این دو خونه سازمانی ها برای دوتا از نور چشمی هاتون کنار گذاشتید که در اینده نزدیک بالا بکشید


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا